Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sokoan tartnak két tengerimala...

Sokoan tartnak két tengerimalacot egy 80-as ketrecben akkor egynek elég egy 60 as ketrec emelettel ha sokat ki van engedve?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Se a 80-as nem elég, se a 60-as!


Tengerimalacnak 120-as kell legalább!!

2013. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Először is a legfontosabb: Egy tengerimalacot NEM TARTHATSZ! Társas élőlények ezért társ kell neki, különben begolyózik, depressziós, és egy idióta válik belőle. Ezért nem lehet egyet tartani!!

Másodszor: A kettőnek minimum 100*50-es ketrec kell, nekem 120*85-ös van, és jól érzik benne magukat de minimum 100-asat vegyél!!!! Ha bármi kérdésed van, mindenben tudok segíteni a tengerimalaccal kapcsba.

2013. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nyuszim van és neki is 120as kellene, de 100as van és így ránézésre nagy neki hisz nem szokott rohangálni bent csak aludni DE itt van az hogy miért kell nekik nagyobb ketrec mert bezártságérzetük lesz, egyszer dugtam be a fejem a ketrecajtón és hát elég frusztráló az a sok rács és ha ez még kisebb lenne.. hát nem laknék bent az tuti :/
2013. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ha úgy állsz pnzel ajánlanám ezt a ketrecet és innen rendeld, én most rendeltem 1 hete és teljesen meg vagyok a ketreccel elégedve, mert hatalmas. [link]


Ha nem tudsz ennyit költeni akkor ezt ajánlanám: [link]


Amúgy a kiszállítás ingyen van és 3-4 napa altt meg is érkezik, és a ketreceik iszonyú jók, minőségi, és profik. Sei problémám nincs a ketreccel, mert baromi jó.

2013. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!