Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit hasznaltok a ketrecbe...

Mit hasznaltok a ketrecbe alomkent tengerimalacokhoz?

Figyelt kérdés
eddig forgacsot hasznaltam, de azt mindig kiszorjak, szethordjak, pedig jo mely a ketrec. Lattam h van aki torolkozott tesz alajuk, de annak meg macerasabb a tisztitasa!

2013. jún. 25. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Megpróbálhatod a pelletet is. Nyulakhoz szokták használni.

Nekem faforgács volt, és terráriumba tartottam, nem szórta ki.

2013. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maradj a forgácsnál, nekik az való!

Mindig ki fogják szórni,de muszáj ezt használni. Esetleg tegyél kevesebbet, mert lehet, hogy az a bajuk hogy túl sok van nekik berakva.

2013. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én faforgácsot használok, de nekem a ketrec előtt van egy kifutó, így abba rúgják át:) De amíg nem volt kifutó addig azt csináltam hogy egy 100% poliészter plédet raktam a forgácsra és így nem tudták kirúgni. De rakhatsz rá fürdőszobaszőnyeget, és forgács helyett használhatsz fapelletet, az még praktikusabb is.
2013. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nem szereted a forgácsot, akkor használj csutkaalmot. drágább, de ritkábban kell cserélni.

fapellet nem jó a malinak, mert ha csak az van, akkor kényelmetlen rajta lépkedni.

2013. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teríts a forgácsra (vagy újságpapírra, törölközőre, vagy bármilyen nedvszívó anyagra) fleece takarót, akkor nem szóródik ki a forgács és sokkal könnyebb takarítani is.
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen-nem tudom a nevét-rudacskákba préselt faforgács.Nagyon jó,én ezt használom.Nem igen szórják ki,de ha mégis,azt nagyon könnyű felkapkodni,nem kell söpörni.
2013. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pormentes macskaalmot + rá tömörített natúr faforgácsot. Próbáltam már a fürdőszobaszőnyeges megoldást is, de nekem az nagyon nem vált be.
2013. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pormentes macskaalmot(jó nedvszívó) + faforgács vagy dugós faforgács(szintén)
2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!