Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért keletkezett a törpehörcs...

Miért keletkezett a törpehörcsögöm hasán csomó?

Figyelt kérdés
Pár hete felfedeztem, hogy egy kis csomó keletkezett a hasán a nőstény törpehörcsögömnek, ez viszont mára már borsónagyságúra nőtt.. Mit tehetek ellene? Ugye nem beteg? Esetleg a kamillatea segíthet? Egyébként szőr az nő a csomón.
2013. jún. 26. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb vidd el egy állastorvoshoz mert lehet hogy komoly a dolog!!!!!!!
2013. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem látszik betegnek, kerekezik meg rohangál, egyedül ez aggaszt, hogy mi lehet.
2013. jún. 26. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
majd az állatorvos megmondja.
2013. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez daganat, sajnálom. :-( Állatorvos nem biztos, hogy tud segiteni, mert kicsi az állat, de azért mindenképpen vidd el. Még virgonc, de majd idővel elkezd hullni a szőre, aztán legyengül és elpusztul. De mondom lehet tud segiteni az orvos!!!!


Volt hörcsög gazdi

2013. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És nincsen rá semmi házi gyógymód? Kb. mennyi ideje van még? :( én ezt nem fogom kibírni :((
2013. jún. 27. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom még mennyi ideje van. Te látod mennyire gyorsan nő az a daganat. Az enyémnek idővel elhullt a szőre. Egyik nap rohamosan romlott az állapota. Néha felsirt, a hátán feküdt és már nem érte mg a reggelt. Tehát egyből lett rosszul. Amig nem késő és szerintem még az elején van, vidd el orvoshóz. Hátha ott Magyarországon jobbak az eszközök, tudnak segiteni ilyen kisállatokon. Más rágcsáloknál is előfordul ilyen, és a nagyobbakon tudnak is segiteni. Sok szerencsét és kitartást. Ha bármi van, vagy kérdésed van irj nyugodtan!
2013. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet ,hogy a kakamillatea segít rajta én megpróbálnám lehet hogy nem is súlyos.
2013. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen, köszi! :)
2013. jún. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!