Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül megmutatni a...

Mennyibe kerül megmutatni a patkányt egy állatorvosnak? Vakarózik és a fülein meg a farkán apró dudorok vannak.

Figyelt kérdés
nem spúr vagyok, de inkább a gyógyszerére költeném a pénzem (ami nem sok)... tanuló vagyok, szal légyszi ne az legyen a téma hogy a kisállat minden pénzt megér... és hogy hogy nem tudok erre áldozni... Ok? nem vagyok gazdag...
2009. okt. 14. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg lefotózni, és segítséget kérni patkányos fórumokon. én sajnos nemtom hogy mi lehet ez, pedig van pár patkányom. nekik még sosem volt bajuk. amúgy a fórumon dokit is tudnak ajánlani. lehet hogy egy kontroll nem is kerül semmibe. de talán egy sima tenyésztő is tud neked segíteni.
2009. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a hörcsögömet vittem múlt héten dokihoz, mert az oldalán van egy seb. A doki semmit nem kért el, csak a gyógyszer árát kellett kifizetnem. De szerintem ez dokifüggő, hogy mit kér el, bár egy egyszerű vizit nem hiszem hogy pénzbe kerül, ha csak megnézi és mond valamit, de nem ír fel semmit. Én akármilyen állatomat vittem eddig dokihoz, ha csak megnézte, nem kért el pénzt.
2009. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokat kér.Én múltkor a nyuszim körmét vágattam le és csak 400 Forintot kért.
2009. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én patkányomnak egyszer rátekeredett a lábára valami cérna, és teljesen ellilult neki. Nem tudtam leszedni annyira fájt neki, ezért elvittem. Leszedte neki, semmi pénzt nem kért el. Ha budapesti vagy, ajánlom a Lehel utcai állatkórházat, nagyon emberséges orvosok vannak!
2009. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen azért van alap vizsgálati díj.. 2ezer forint körül. próbálj telefonon érdeklődni.Ha pontosan leírható a kórkép néha én is ezt teszem,hogy csak akkor kelljen a rendelőbe mennem ha indokoltnak tartja az orvos is.
2009. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek, nem lehet nagyon drága (mint mondjuk egy emberorvos magánrendelése). Mikor a görimet vittem, mindig csak a frelhasznált anyag költsége terhelt. Persze lehet a dolog dokifüggő: anyukámékkal egy városban lakunk, de ők máshoz hordják a kutyust (foxi, tehát nem sokkal nagyobb a görinél), és ott sokat fizetnek, több mindent számláznak nekik.
2009. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Azzal értek egyet, hogy dokifüggő, és a mai világban ahol a maszek fogorvos azért számláz 1 rugót, hogy csak megnéz, nem tartom kizártnak ezt az állatorvosoktol sem... igen, bevihetem vhova, de ha mondja hogy mennyit kér, akkkor nekem van cumi-.- ... és az még mindig nem a megoldás a pati bajára.... akkor patis fórumokon prósza meg, thx:)
2009. okt. 14. 16:17
 8/11 A kérdező kommentje:
nem én voltam maszek fogorvosnál, egy ismerősömet kisértem....
2009. okt. 14. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én patimat 1500-ért vizsgálták Miskolcon + a gyógyszer ára, ami pár száz FT-ba került.
2009. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elvittem, és 1000 ft volt:) Kedves szimpatikus ember a doki:) adott kétféle gyógyszert rá:)
2009. okt. 19. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!