Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy s mint kell görényt...

Hogy s mint kell görényt tartani, s nevelni? Debrecenbe hol lehet kapni (kölyköt)?

Figyelt kérdés
Nagyjából ami érdeel: mire van nap mint nap szüksége,mennyi sétát igényel, hányszor fürdessem,mit adjak neki enni,inni, ha vmivel kedveskedni akarok neki,akkor mit adjak(kaja), óvni kell a tv+a hűtő+az ilyenféle zsinoroktól,v.nem rágja el őket,létszükséglet neki megveni a ketrecet,v. azt nem is igényli annyira, mik az alap felszerelések amire feltétlen szüksége van(a pórázun kívül), kell rendszeresen fürdetni,v. csak akkor ha koszos lesz??? És még ha va vmi akkor azt is írjátok le,mert nagyon érdekel engem a téma:)
2008. jún. 23. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
www.goreny.hu
2008. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ismerősöm a közelben, Hajdúszoboszlón szeretné eladni fiatal (de nem kölyök :( ), ivartalanított fiú görényét, nagyon jó áron, 3000 Ft-ért. Emberekhez szokott, szelíd, egészséges.


Ha érdekel, szólj.

2008. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azt hiszem itt minden le van írva.

Elég rágósak, nekem volt több is, mindent el kellett rakni előlük mert megrágták.

2008. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szijjja(aki felajánlott 3ezerért)

Még elolvasok róluk pár cikket, megbeszélem anyukámmal amikor hazajön, és szólok. De ám megadom az email címem:latka14@citromail.hu És ott ha tudod add már meg a telefonszámodat, mert ma elutazok, és ott nem lesz net a közelembe, és csütörtök délután jövök haza, de ha még akkor se késő szólnom, akkor nem lényeg a telószám, csak ha már sürgősen szeretné eladni. Ám mikor született? És van neve? Írsz még róla vmit? /akár ide akár az emaliomra/ Előre is köszi neked és a többieknek is az infókat.

2008. jún. 23. 13:38
 5/6 anonim válasza:
Nekem van egy kislány görim, és nem szokott megrágni semmit. A tépőzárakat immádja, de annak semmi baja nem lesz, ha megrágcsálja...
2008. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha még számít valamit:

Ne kisállatkereskedésből és ne szaporítótól vegyél.

Én a tenyésztőket javasolnám.

Igaz,drágább jóval, de nem sóznak rád egy lelkibeteg kisgörényt, mint egy kereskedésben, és figyelve van rájuk, ált. szobatiszták és jól viselkednek, nem mint egy szaporítónál.

2008. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!