Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor alszik a t. malac?

Nikolett1 kérdése:

Mikor alszik a t. malac?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne az egyik hogy: Mikor alszik a tengerimalac? mert soha nem látom nappal aludni.



a másik meg hogy milyen zöldség-gyümit eszik a t.malac?


a válaszokat Előre is Köszönöm


2013. jún. 29. 11:05
 1/8 susogosmacko válasza:

Nappal kéne neki.

Paradicsom,kígyóuborka,szeder,málna,szamóca,alma,borsó,kukorica,pirospaprika,sárgarépa,patiszon,sütőtök,cékla,banán,görögdinnye,padlizsán,csipkebogyó,petrezselyem,brokkoli,karfiol,kivi,narancs,zöld paprika,sárga paprika,narancssárga paprika

2013. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mások azt mondták meg sok helyen is láttam hogy nappal ébren van éjszaka meg alszik
2013. jún. 29. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy éjszaka alszik, mint mi.

Csak hajnalban a legkisebb zajra is felébred.

Ha jóllakik, és még meleg is van, akkor nappal is lefekszik egy kicsit sziesztázni, de olyankor általában csak nyitott szemmel pihenget.

2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 30. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjel alszank, kb éjfél fele alszanak el, addig esznek meg ugrálnak stb. Egyébként gyümit+zöldséget szinte mindent megesznek. Amit én szoktam adni: paradicsom,paprika,uborka,dinnye,(görög,sárga), barack, cseresznye, szilvi, körte,alma,szeder,málna,faeper,eper,:D
2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 30. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nappal alszik a malacka :) Nálatok meg este, nem baj, legalább hagy aludni

2. Kígyóuborka, alma, répa, mindent, csak salátát és k-betűs zöldségeket ne adj neki!;)

2013. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azokat nem szoktam adni :))
2013. júl. 2. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!