Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy nem jól tartja a törpehörijét anélkül hogy ne sértődne meg?

Figyelt kérdés

Nagynéném férjének az anyukája vett két törpehörit igaz annyiban jól tartja hogy külön-külön tette őket,de valami nápolyis dobozban vannak alomban semmi etető tál kerék itató és házikó vagy akármi nincs nekik nagyon vadak és az egyik hangot is ad ki :S :S ugye nem csak szerintem tartja rosszul?? de hogy mondjam el neki h ne sértőtdjön meg?

[link]

valami ilyesmiben vannak :S



2013. jún. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szepen, ne tamadd le, mondd neki, hogy ez igy nem jo. Eteto, itato kell nekik, es persze nem artana egy normalis hely nekik. Mondd, higy vannak olcso terrariumok. Pl. Vateran is biztos talaltok.

Vagy vigyel neki itatot, etetot, kereket, mondd, hogy ajandek, de tegye at oket rendes helyre, ahova ezek befernek.

Miert nincsenek egyutt? Fiu-lany?

2013. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen egy fiú és egy lány van de köszönöm a választ
2013. jún. 29. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az elsővel értek egyet. Szépen adagold neki a dolgot, ne támadd le. Nem kell kimondanki, hogy ez így rossz most, csak vezesd rá szép óvatosan. :) Jó ötlet, ha ajándékba viszel neki cuccokat. Am Ha nincs itatójuk akkor hogy isznak?
2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez az hogy semmiből nem isznak de mondjuk ubi az mindig van előttük ahogy én láttam és mondta
2013. júl. 1. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
:/ Szegénykék. Vannak fejlemények? Sikerült valahogy megmondanod neki?
2013. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mond azt neki hogy utánna néztél hogyan kell tartani a törpehörcsögöt és írd le neki egy lapra ez talán segít....előre is sok sikert :)
2013. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!