Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulat szabad fürdetni?

TW0lf kérdése:

A törpenyulat szabad fürdetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak mosógépben :)
2013. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet de vigyázz a fülébe nem mehet víz
2013. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM szabad, szigorúan tilos. Ahol nagyon piszkos, ott egy vizes ronggyal. De egy normál nyúl SOSE lesz piszkos és büdös, csak akkor ha beteg vagy borzasztó körülmények között van tartva.
2013. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
felesleges úgy mint egy kutyát, nem kell neki sampon meg semmi, ahol koszos, ahogy írták előttem ott töröld le neki én múltkor dokitól hoztam haza mert műtötte és szegény eléggé felhevült még úgyis hogy el volt altatva így kénytelen voltam a csapba fektetni és úgy hűteni szegény de csak azért hagyta mert altató hatása meg volt még de a fülére nagyon vigyázz ha meg is fürdeted vagy csak ha csak megmosod valamelyik testrészét :)
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2013. jún. 30. 05:33
 6/6 anonim ***** válasza:
De tegyük hozzá, hogy vannak esetek, amikor muszáj a fülébe víznek mennie, pl fülatka ill. fülrühesség esetén!
2013. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!