Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két tengerimalac számára...

Két tengerimalac számára mekkora ketrecet érdemes venni és az árban mennyi lehet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Minimum 100*50-es ketrec kell nekik, de egy 120*60-asnak jobban örülnének. Legjobb, ha a nyusziketrecek között keresed.

100*50-es szokott lenni akciósan 7-8 ezerért, vagy vannak 10-11 ezer körül felszerelt ketrecek is.

A hirdetőoldalakon találsz olcsóbban is használtat, de ez a méret elég ritkán van hirdetve, kisebbet meg nem érdemes venni.

2013. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt ajánlanám [link]


Az ára igaz, elég húzós, de nagyon jó, ingyen házhozszállítás van, és teljesen új, sézszerelhető, baromi nagy ketrec. NEkem már 1 hete van ilyenem, olvasd el a vevők hozzászólását (az első az enyém) nagyon király ketrec imádják a maliim, ha akrod küldök róla neked e-mailba fényképeket hogy megnézhesd, hatalmas!!! és az is jó benne hogy mindent kapsz hozzá.

2013. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat :)
2013. júl. 1. 14:13
 4/5 A kérdező kommentje:
küldhetsz képet erre az e-mailra : katona.dora@yahoo.com
2013. júl. 1. 14:24
 5/5 anonim válasza:

Nekünk kettő van és egy 70cm hosszú cavia ketrecünk van mert elég kicsi a lakás ezèrt nem fèr el nagyobb.Úgy tízezer forint volt de meg éri mert teljes felszereltségű.

Remélem tudtam segíteni!:-)

2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!