Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerinted jó a hörcsög gömb?

Szerinted jó a hörcsög gömb?

Figyelt kérdés
Miért jó, miért nem jó? A tiédnek van, szereti ?

2013. jún. 30. 11:04
 1/7 anonim válasza:
50%
enyémnek van gömbje és imádja csak ne sokáig legyen benne mert elszédül :) egy olyan 10-20 perc
2013. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,az enyém is szereti.
2013. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Takarításnál rakom csak bele a hörim... Szereti, de max negyed óra! :)
2013. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát néhány hörit túlságosan felpörget. Az enyém utálja. Csak takarításnál használom de olyankor csak ül benne. Ez gondolom azért van mert el szoktam engedni gömb nélkül és akkor mi abban a buli hogy nehezebb vele menni,nem fér be mindenhová? Ha már szelíd és tudod hogy nem kell vele fogócskáznod hogy visszatedd akkor inkább engedd ki had szaladgáljon kicsit. Csak előbb tedd biztonságossá a lakást.
2013. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Enyém még akkor is belemászik, ha amúgy szabadon mehetne. Szerintem szereti:)
2013. jún. 30. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

én kínzásnak tartom. én se szeretnék egy műanyaggombócban futkosni...

az én hörim egy szavamra visszajött bárhonnan szóval sose volt ilyesmire szükségem. de ez is csak jó hörbi-gazdi kapcsolattal oldható meg és persze sok törődéssel és tanítással :)

2013. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó, hogyha aranyhörcsögöd van.De ha törpe hörid van akkor ne hagyd benne sokáig mert elpusztulhat.
2013. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!