Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindenképp oltassam be a...

Mindenképp oltassam be a nyuszimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy nyuszit körübelül másfél hónapja, viszont akkor még nagyon kicsi volt és azt mondta a tenyésztő ,hogy csak 8 hetes kora után oltassam be...viszont kiment a fejemből és arra lennék kiváncsi ,hogy mivel lakásba tartom , mindenhol szúnyogháló van , beoltassam-e? Nem szeretném hogy bármi baja legyen,mert nagyon megszerettem csak nem tudom ,hogy így van-e értelme? Nincs más háziállatom , mindig kezet mosunk mielött hozzá nyúlunk szóval nagyon megköszönném ,ha segítenétek nekem :)



2013. júl. 2. 01:16
 1/5 anonim válasza:
Hát én biztonság kedvéért beoltatnám ha azt mondta a tenyésztő is.
2013. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek sosem voltak oltva mégsem lett bajuk.Lakásban voltak tartva nem egy időben, én nem oltattam be sosem.Nem követendő példa, de nekem szerencsém volt.
2013. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én inkább kifizetném azt a pénzt minthogy egy nyomi kis szúnyog miatt temessem el szegényt, bár mivel az első oltása lesz és ismételni kell így kb vége lesz a nyárnak mire kialakul a védettség de lehet hogy ősszel is vannak szúnyogok és akkor meg már ér valamit hogy be van oltatva
2013. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, oltasd be.
2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg szúnyog lesz (van..) idén, mindenképp oltasd be!
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!