Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 55x30-cas ketrec kicsi a...

55x30-cas ketrec kicsi a törpenyuszinak?

Figyelt kérdés
régen, mikor kicsi voltam és volt nyuszink, a nő az állatkereskedésben ezt adta el nekünk, és most megint lesz nyuszim és neten ennél nagyobb minimum méreteket láttam..ennyire szemét volt a nő, vagy tényleg elég ez a méret?
2013. júl. 5. 12:58
 1/6 peett válasza:
szallittani tokeletes, de gondolj mar bele csori nyulat egy ekkora ketrecbe bezarni...
2013. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem, nem komoly a kérdés. Egy ekkora ketrec még egy hörcsögnek is kicsi.

Nemhogy elég-e neki, inkább az a kérdés, hogy belefér-e egyáltalán egy felnőtt nyúl.

50x100-as a minimum, amiben tartani lehet, de inkább legyen nagyobb!

2013. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint rohadtul átvert a csaj
2013. júl. 5. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántani akarlak, de igazán lehetett volna annyi eszed, hogy lásd, egy ekkora ketrecben még lefeküdni sem tud egy 2 kilós állat.
2013. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez kb olyan, mintha neked egy másfél négyzetméteres szobában kellene élned.
2013. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez iszonyatosan kicsi... Ebbben meg sem tud mozdulni. Nekem 2 tengerimalacra van 120x65 centiméteres. A Nyuszinak is kellene kb 100x50-es. Igaz nem olcsó egy ilyen ketrec (10 ezer körül van) és az biztos elég lenne neki. Mert tényleg igaz hogy ez a ketrec méret amit temondasz egy kis hörcsögnek is kevés lenne. Az állatkereskedésbe az a nő nem tudom miért adott ekkora ketrecet... Meg az is igaz (nem bántásból) de ez te is gondolhatod hogy nagyon kicsi, ilyenben nem szabad állatkát tartani, és gondolom te meg szereted a nyuszidat (úgy ahogy én pl a tengerimalacaimat) ezért azt ajánlom szánj rá egy 10-est és vegyél neki egy rendes nagy ketrecet, én 17.500 forintért vettem, (nyusziketrecet) de tengerimalacok vannak benne, teljesen berendezve volt ennyi, nekem semmit nem kellet hozzá vennem, hatalmas önitató (1 literes), hatalmas búvóhely, szánatartó stb minden volt benne. Ajánlanám ezt neked is:) Link: [link]


Ezt ajánlanám. 10.100 forint, viszont ingyen van a kiszállítás. Ha úgy vesszük lehet más webáruházba megkapod 8 ezerért is, üresen.. ÉS kiszállítási díj nélkül, itt ingyen van a kiszállítás, és még teljesen fel is van szerelve. Nekem ugyan ilyenem van, minden ugan ilyen benne, csak annyi a különbség hogy 120x65 centi. Ha megírod az e-mail címed, küldök neked róla képeket, esetleg videó bemutató hogy lásd élőben is (nem csak az oldalon lévő illusztrációban) hogy milyen is ez a ketrec. :)) HA bármiben tudok segíteni, írj üzit, és szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre:)

2013. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!