Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma kaptam egy hörcsögöt....

Ma kaptam egy hörcsögöt. Szeretnék nagyon jó gazdája lenni. Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Mesélnétek a ti hörcsögeitekről? :-)

2013. júl. 5. 19:15
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
52%
Megették a saját kölykeiket.
2013. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is megette a kölykeit... Akkor még nem volt net, hogy utánanézzek a probléma okának... [link]
2013. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de ő egyedül van.
2013. júl. 5. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Friss (3 hónapos) hörcsögtulajok vagyunk. Először az egyik lányom kért, utána annyira megtetszett a kisebbiknek is, hogy neki is lett. Természetesen külön ketrecben vannak, két srác höri.

Gerzson: pufigolyó, mindene a zabálás, imádja az uborkát, sajtot. Viszont nem szereti a cseresznyét. Vérbeli hörcsög, nappal alszik, este/éjszaka fut a kerekében, rendezkedik. Ha nappal megzavarjuk, álmos fejjel néz ki a házából: mi van? Ha kézbe vesszük, abban a pillanatban kapunk egy zizit tőle :)

Domi: harcias egyed. Imádja hallatni a hangját, persze mi jó nagyokat nevetünk rajta. Félelmetesen tudja rágni a ketrecét, talán Hudini volt előző életében. Szereti a cseresznyét :) Ő nappal mozgolódik, és imád a hátán feküdve aludni. Néha azt hisszük, hogy kipurcant, mert olyan mozdulatlanul fekszik.


Egyenlőre ennyi....

2013. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon aranyosak lehetnek!

Az enyém folyton a magasba mászik és ha nem sietek a megmentésére, leesik. De eddig szerencsére semmi baja, most épp alszik. Az én hörim kislány. :)

2013. júl. 5. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Ott már eleve elrontottad hogy "folyton a magasba mászik és sietsz a megmentésére hogy ne essen le"

Eleve nem szabad olyan helyen tartani ahol leeshet, mert az is előfordulhat hogy későn érsz oda!!


Nekem jelenleg 2 fiú aranyhörcsögöm van, már elég idősek. Külön ketrecben vannak természetesen, hatalmas otthonuk van, mindent megkapnak és nem veszélyes az otthonuk, nem tudnak megsérülni és leesni se! Minden nap szoktak szabadon is szaladgálni a lakásban, úgy hogy semmi bajuk nem eshet, változatos kajákat kapnak, mindent ami egy hörcsögnek kell! A legjobb minőségű magkeveréket kapják, a Versele Laga keveréket.

Odafigyelek a tisztán tartásukra is maximálisan. Minden nap kiveszem a pisis forgácsot és a romlandó kaját, minden nap friss gyümit és zöldséget biztosítok számukra.


....stb.stb.stb.

2013. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És még valami:

Babusgatni, simogatni, beszélni is szoktam hozzájuk, kedveskedem nekik és azt is tudják értékelni a hörcsögök, hogy ha váratlanul valami nagyon finom kajával kínálod őt meg.

2013. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve van hörcsögöm.

Ne adj neki k-val kezdődő ételeket. /kivéve : kukorica/

Nappal ne ébreszd fel. Este játsszál vele.

Ne adj neki csokoládét, cukros dolgokat, lisztből készült ételeket.

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van mézesruda , adok neki garnélás rágcsáló sütit és imádja. a hegyszénát is imádja folyton fészket épit:)
2013. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
???????????????????
2013. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!