Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Debrecenben hol...

Mit tegyek? Debrecenben hol van ügyeletes orvos? Kibirja az estétt? Életben marad?

Figyelt kérdés

a hörcsögöm leeset az erkélyröl nem tudom hogyan de vérzet az orra és a szája és megsértette az eggyik lábát és a mancsát félek hogy meghal.

Nagyon félek mert folyton fekszik és néha halk hangokat hallat és rángatózik néha próbál felkelni de nem tud enni nem tud de adtam neki vizet mit csináljak? segitség! Nagyon Félek hogy meghal! segitsetek :(


2013. júl. 6. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Dzyungáliai törpehörcsög
2013. júl. 6. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen magasságbol esett ki? hányadik emelet? betonra esett? igazából nem hiszem hogy az orvosis tudna bármit tenni érte...
2013. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

DzsungáRRRiai...

Amúgy nem húzza sokáig doki nélkül.. :/

[link]


Itt valaki hátha elfogadja..

2013. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos! Ez nem kérdés!


Egyébként meg, hogy történhetett ez meg vele hogy leesett az erkélyről, hogy nem tudtál rá vigyázni???

Szegényke! :(((

2013. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.emelet ketrecben a füre esett szomszád lány huga ledobta mert a tesója nem adott neki csokit mert cukorbeteg :(

most megfog halni?

2013. júl. 6. 18:55
 6/9 A kérdező kommentje:

de mozog

és egyre jobban vanalszik és erösödik

2013. júl. 6. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

A Vezér Állategészségügyi Centrum a legjobb Debrecenben: [link]

Mielőbb vidd állatorvoshoz!! Lehet, hogy eltört valamije, belső vérzése van, stb.!

2013. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.emelet ketrecben a füre esett


itt nem nagyon számít hogy füre esett, nyilván tompitja magát az ütést, de a ketrec rácsainak ha neki csapodik és rosszul akár a gerince is eltörhet (nyilván ez a te esetedben nem történt meg mert akkor már nem élne) vidd el azért orvoshoz mert hiába tünik ugy hogy jobban van lehet attol még bordatörése, belsővérzése stb.. (persze ha tényleg fontos neked)

2013. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

eltört a mancsa de más baja nem volt csak az hogy 3 és 4 hónapos volt én hülye meg elmentem táborba és mikor hazaérek a hörcsögöm jól van játszik velem hozzám búj majd másnap az ágyában találtam rá holtan. . .

szegényként eltemettem de még mindig hiányzik :( :( még ma is sírok mikor ránézek a tesvérére ahogy egyedül eszik és kerekezik. . . nagyok hijánzik

2013. júl. 21. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!