Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány évig élhet egy jóltartott...

Hány évig élhet egy jóltartott aranyhörcsög?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:20
 1/5 anonim válasza:
nekem 3-3,5 évig éltek:)
2013. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
3-4 évig
2013. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3
2013. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehe jót nevettem :D el ne hidd, hogy csak 3 évig élhetnek :)

az enyém 5 évesen pusztult el a múlt hónapban de többször hallottam már 6 éves hörcsögről is :) minden csak megfelelő táplálás (nem csak magok és friss zöldek hanem állati fehérjék is kellenek meg persze vitaminok) és hozzáállás (nappal nem piszkálod, csak akkor játszol vele amikor ébren van és nem mellesleg ő is szeretné...) kérdése.

egy hete hoztam patkányt, hogy segítsen feldolgozni a Szörpikém elvesztését...de már most érzem, hogy ő is kevés lesz hozzá :(

2013. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Az átlag tényleg 2-3 év. Nekem is volt 5 éves hörcsögöm, de kevés jószág ilyen szerencsés. Akármilyen jól tartja az ember, ha rossz a genetikája, akkor nem fog sokáig élni. És az átlagos bolti hörcsögökre ez nagyon jellemző.
2013. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!