Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új tengerimalac? Többi lent.

Új tengerimalac? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem tengerimalacot.A ketrecében csak egy helyen ül és csak kajálni mozdul ki onnan.Amikor kiveszem és az ölemben ül akkor nagyon nyugodt,birom simogatni stb..De amikor leteszem a füldre akkor csak egyhelyben áll és nem mászkál vagy futkározik, pedig én aztszeretném elérni hogy egy kicsit mozogjon is futkározzon a szobában.Talán azért csinálja mert még szokatlan neki a környezet?Ha sokat foglalkozom vele, kiveszem, simogatom, akkor jobb lesz és bátrabb lesz?És ez kb. mennyi időbe telik?

2013. júl. 9. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tartunk malacot!Társas lény szóval sürgősen szerezz neki egy társat mert így félős is marad.
2013. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedik meg hogy legyen társa..
2013. júl. 9. 08:28
 3/11 anonim ***** válasza:
De akkor minek vetted meg, ha úgyis szar lesz az élete?
2013. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

és gratula mégvalaki aki nem nézett utána a malacoknak és így egyet vett egy fórumot sem néztél meg ugye mert mindenhol leírják h társas


szép volt becsatlakoztál az olyan állattartók táborába akik mondják h ari és vegyük meg de utána se néznek hogy egyedül rossz élete lesz mert most elbasztad ennek az állatnak az életét

2013. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előzőeknek. Rengeteg mondják azt hogy lehet egyedül de NEM, NEM LEHET!!! A tengerimalacnak társ kell, és nyugodtan mutasd meg most ezt a választ a szüleidnek, mert tényleg tönkre teszitek így neki az életét!!! Én azt mondom hogy aki nem tudja a tengerimalacnak megteremteni az ALAP dolgokat, az ne tartson tengerimalacot!!! 1. Társ kell neki! 2. Minimum két tengerimalacnak 100*50 centis ketrec kell. 3. Speciális tengerimalac táp kell nekik, minimum minden másnap széna, és naponta cserélt víz. Ezek a legfontosabbak, ha ezeket nem tudod megteremnteni ne tarts tengerimalacot!! De ezek közül is a társ a legfontossabb! ÉS az is igaz hogy miért nem nézel elbb utána mielőtt még veszel?? Én fél éve kaptam tengerimalacot és mielőtt megkaptam volna 1 hónapig olvastam róla a neten! És tudod mi történt?? Mindent tudok róluk amit kell, és az is felfogtam hogy nem szabad őket egyedül tartani mert a vadonban csoportokba élnek, ha egyedül tartod, depressziós lesz, és akár meg is halhat ebbe!!! NEm értem hogy miért kell csórónak elb*szni az egész életét, mert 1-2 ember olyan hülye s*gg hogy nem néz utána h mik az alap feltételek.
2013. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. www.gemon.ro ajánlom figyelmedbe. Itt is egyébként le van írva h nem kéne egyedül tartani!!! Szóval vegyél még egyet, vagy akkor add el, és ne tarts, ha csak szadizod, és nincs neki társa. Hiába foglalkozol vele, sokat meg beszélsz hzzá, te akkor sem vagy egy tengerimalac, akinek érezheti a szagát+beszélgethet vele játszhat vele stb. Kell neki egy azonos nemű társ!! És mutasd meg ezt a szüleidnek is!!!!
2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Legelőször kettőt vettem.Minden rendben volt de utána egymás nyakának ugrottak és alig lehetett őket szétszedni.Marták egymást.Azért van egyedül.
2013. júl. 9. 13:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és örülnék ha nem nevezne egyes válaszoló hülye s*ggnek meg stb...és igen én is olvastam a fórumokat.A gemon.ro-t is.
2013. júl. 9. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 2 lányt.. Biztos hogy nem fognak egymás nyakának esni.
2013. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az volt...2 lány
2013. júl. 9. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!