Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egy ideális ketrec egy...

Milyen egy ideális ketrec egy tengerimalac számára?

Figyelt kérdés
ha ketőnek 100x50 akkor egynak?? 60x40??

2013. júl. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyedül nem lehet tengerimalacot tartani, és kész.

Ha nem tudod felfogni, vegyél hörcsögöt.

2013. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60*40-es ketrec egy aranyhörcsögnek jó. Olyan meg nincs, hogy egynek mekkora kell, mert tönkretennéd az életét. Nem hiszem el hogy képtelenség felfogni azt, hogy egyedül nem tartunk tengerimalacot. Ha érdekelne az, hogyan kell a tengerimalacokat tartani, akkor ezt nem kérdezted volna meg, mert bármelyik normális tengerimalacos oldalon le van írva, hogy társas állatok.
2013. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM, NEM LEHET!!! A tengerimalacnak társ kell, tényleg tönkre teszed így neki az életét!!! Én azt mondom hogy aki nem tudja a tengerimalacnak megteremteni az ALAP dolgokat, az ne tartson tengerimalacot!!! 1. Társ kell neki! 2. Minimum két tengerimalacnak 100*50 centis ketrec kell. 3. Speciális tengerimalac táp kell nekik, minimum minden másnap széna, és naponta cserélt víz. Ezek a legfontosabbak, ha ezeket nem tudod megteremnteni ne tarts tengerimalacot!! De ezek közül is a társ a legfontossabb! ÉS az is igaz hogy miért nem nézel elbb utána mielőtt még veszel?? Én fél éve kaptam tengerimalacot és mielőtt megkaptam volna 1 hónapig olvastam róla a neten! És tudod mi történt?? Mindent tudok róluk amit kell, és az is felfogtam hogy nem szabad őket egyedül tartani mert a vadonban csoportokba élnek, ha egyedül tartod, depressziós lesz, és akár meg is halhat ebbe!!! NEm értem hogy miért kell csórónak elb*szni az egész életét, mert 1-2 ember olyan hülye s*gg hogy nem néz utána h mik az alap feltételek. De komolyan, ne tarts egyet!! Nem szabad!! Minden fórumba is benne van!!! Csak elcseszed csóró életét.
2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%
Szerintem felfogta ,hogy tengerimalacot nem lehet egyedül tartani, de viszont az is érdekli ,hogy 1-nek mekkora méretű ketrec kell. Nem mindenki tart 2 vagy annál több malacot és talán ezt is meg kéne érteni! Nekem is kettő malacom van, barátnőmnek egy és rengeteget foglalkozik vele és már 6 éves, és egyáltalán nem tűnik boldogtalannak! A kérdésre válaszolva egy malacnak minimum 80x60 kettőnek pedig minimum 100x50.
2013. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!