Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a jelei a mindennapokban...

Mik a jelei a mindennapokban annak, hogy a nyuszinak boldog, és elégedett élete van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük a nyuszinkat, mindent megkap. Szinte egész nap szabadon van a nappaliban kb 20 négyzetméteren, ami padlószőnyeggel van borítva. Sokat szaladgál, talált magának jó kis helyeket, ahol szinte egész nap alszik. Széken, aszal alatt, még a szoba közepén is kinyúlva. Csak éjszakára zárjuk a ketrecébe, vagy ha elmegyünk otthonról.

Mindig követ minket mindenhova, ha leülök a kanapéra, mellém fekszik, és ott simogatom akár 2 órán át is filmnézés közben. Ha leguggolok vagy leülök a földre, azonnal rohan hozzám, és dugja a fejét a kezembe simogatásért.

Általában boldognak látszik, néha mégis úgy érzem, többet is adhatnék neki. Amikor este hazaérek a munkából és főzni kell meg takarítani, és néha nincs időm leülni játszani vele.

Szerintetek jó így neki? Ti miből látjátok, hogy boldog az élete a nyuszitoknak?



2013. júl. 10. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha így megy utánad és igényli a társaságod akkor biztosan boldog :) depis nyuszik nem jönnek ki a ketrecből alig esznek stb. és ha ki is nyúlik meg el is dobja magát amikor ott vagytok akkor nagy biztonságban érzi magát :)
2013. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem jól érzi magát veletek mert ki mutatja a szeretet jeleit.....

Nekem ha jól érzi magát a nyuszim akkor gyorsan fut, magasra ugrik, rázza magát a levegőbe és mindig nyalogat.

2013. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kavicsnyuszi válasza:

Szerintem így is boldog a nyuszi :) igazán jó élete van.

De ha úgy gondolod, hogy unatozik, mert sokat van egyedül akkor szerezz be neki játszótársat, de csak ha lány, akkor egy másik kislány nyuszit. Nekem 2 lány nyuszim van és olyan édesen alszanak egymáshoz bújva és fürdetik is egymást. Nagyon cukiság, ez mellett mindent megkapnak, teljes az életük.

() ()

(.x.)

2013. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!