Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak betehetek...

Tengerimalacnak betehetek madár játékot?

Figyelt kérdés

[link]

mer itt azt írja .)

[link]

mondjuk ijesmire gondolok legalábbis szerintem az oldal ilyent gondolt mert azt írja tükrös-labdás

szerintetek??

elkőre is köszi



2013. júl. 10. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem műanyag vagy nem eshet le róla, nem árthat neki...

maximum nem használja :D

bár szerintem felesleges. egy papagáj még el tud vele szórakozni, mert jó muri, hogy ha a csőrével megpiszkálja, akkor hangot ad ki, meg a tükörben lát egy madarat, de szerintem egy tengerimalacnak nem hinném, hogy felkeltené az érdeklődését.

2013. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Berakhatod éppenséggel neki, de ne hinném hogy nagyon játszani fog vele. Én egy egészen egyszerű játékot szoktam nekik csinálni. Fogsz egy üres wc papír gurigát. A közepét kilyukasztod, fűzöl bele valami spárgát csomót kötsz a végére hogy ne essen ki, majd felkötöd a ketrec tetejére úgy hogy lelógjon nekik, és el is érjék. Majd tömj vele, uborkát, vagy paprikát paradicsmot, almát (éppen amit találsz otthon) tömd bele úgy hogy ne jöjjön ki könnyen! Én mindig ezt szoktam nekik és elvanna vele egy kis ideig míg kibányásszák belőle a finom gyümiket vagy zöldségeket, ajánlom neked is!:) Illetve hogy találsz valami csövet, akkor azt is berakhatsz nekik, meg lédj kreatív találj ki valami kis aranyos játékokat nekik:) Az egyik ismerősöm könyvekből szokott nekik labirintust csinálni és elrejt nekik benne finomságokat is. Ez is jó ötlet szerintem:)) A hörcsögkereket tényleg kerülni kell, az nem jó nekik, de a csövekbe jól ellenének:)) Vagy van ilyen függőágy malacoknak, azt nem biztos hogy használnák de ha raksz nekik bele eleinte gyümölcsöt belemásznak aztán ott fognak majd pihenni benne stb. Sok sikert mindenhez;)
2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!