Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet lecsökkenteni a...

Hogyan lehet lecsökkenteni a vadászgörényem faggyú termelését?

Figyelt kérdés
nem kap túl zsíros ételt sem mert göri tápot kap . azért zavar mert nagyon bevan sárgúlva :/ (hím vadászgöényről van szó)

2013. júl. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítással.
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás? Szokott segíteni.
2013. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás tényleg segít.

Amúgy csak tápot adsz neki? :O

Az nem egészséges neki...

2013. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen általába tápot de néha macska kaját vagy egy kis tojást :) de nagyrészbe görény tápotkap :D
2013. júl. 17. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

A vadászgörény ragadozó állat! Hosszú távon nem jó az emésztőrendszerének a táp. A göritápban sincs elég hús,valamikor csak ráírják,hogy annyi van benne és sehol semmi. Az én görényeim minden nap kapnak húst (csirke belsőségek,comb,mell). Hetente vagy kéthetente kapnak tojást,tápot pedig csak kiegészítőként,pl. ha nem vagyok itthon,és rájuk jön a "húúú éhes vagyok!" akkor abból eszegethetnek. :)

Változatosan adj neki enni és hosszú életű görid lesz. :)

2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!