Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak enni a tengerimalaco...

Mit adjak enni a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Amikor megkaptam őket, (2lány) nyúltáppal etettem őket kb 3 hónapig, mivel az állatkereskedésbe is azt kaptak. Azután olvastam itt a Gyakorin hogy ez nem jó nekik, így vettem egy elég drága Panzi tápot, amibe mindenféle teljesértékű dolog van, és nincs táp. Azonban ezt aligalig eszik eg, mert otthagyják a szotyit, a tömgagot, a kukoricát, meg szinte mindent. Mit adjak akkor nekik Megint nyúltápot? Mert ezt nem eszik meg. De szerintem erről az állatkereskedés tehet, mert mondjuk ha nem nyúltáppal tömték volna, hanem tengerimalc táppal kikoruk óta, akkor mondjuk ahhoz lennének szokva, és megennék. Csak hát a nyúltáp olcsóbb és azt adnak nekik.... -.-"
2013. júl. 13. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénát adj neki főleg+napi 1-1 evőkanál granulált!! tápot.Ilyen táp a Versele Laga Pellets.Acanashopban 1590/2 kg.Ez éri meg a legjobban tőlük.A Panzi gagyi magokból áll nem nekik való.
2013. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)) Én meg azt hittem hogy a Panzi is jó, mert 600 forint volt 1 kiló, azt hittem jó minőségi, de nem eszik meg:s és ez elég lesz nekik ez a táp? (persze emelett mindennap kapnak szánét, és gyümölcsöt)
2013. júl. 13. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A Panzi nem jó sajnos, mert csak magok meg gabona van benne.Én is vettem az enyémeknek régen de utánna megvilágosodtam ilyen téren és azóta Versele Lagát kapnak.Az nagyon jó.1 evőkanálnyi elég belőle.Válogatni sem tud mert egyforma táprudacskákból áll.Ha ilyet veszel kezdetben 1-2 napig keverd a panzival aztán már magában is adhatod.Ez a tápjuk gabonamentes!!! ami nagyon jó.
2013. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze elég lesz nekik ez a táp.
2013. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!