Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor mit lehet tenni a...

Most akkor mit lehet tenni a kis egerekkel?

Figyelt kérdés
Van 2 japán táncoló egerem és miután elhoztam derült ki, hogy 2 különböző neműről van szó, de ennek ellenére sem szaporodtak egy jó ideig. Viszont most van 3 kicsi akiket már el kéne vinni ugyanis megint vemhes a nagy (de most már különválasztom őket), de errefelé egy díszállat kereskedésbe sem veszik be őket. Tehát az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan szövetkezetet vagy helyet ahol ilyen esetben beveszik? Nem kell elkezdeni szidást, hogy szaporító meg minden tudom, hogy az első alomnál szét kellett volna választanom, csak féltem, hogy depressziósak lesznek egyedül, de most már tudom, hogy nincs más lehetőségem.

2013. júl. 13. 10:06
 1/4 anonim válasza:
Ha már elég érettek, add el őket az interneten, tuti nagy a kereslet rájuk!
2013. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyj meg a fiú mellett egy kisfiút és a lány mellett egy kislányt ;) Akkor tuti nem lesznek depiseek.. :D

Amúgy én szívesen elhoznék egy egynemű pár.. *o* :3 Csak szerintem tuti messze vagy.. :/

2013. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha felrakod a netre, akkor kígyókajának fogják megvenni.


Szerintem vegyél még egy ketrecet, és az anyával tartsd a lány gyerekeket, az apával meg a fiúkat. Nincs több szaporulat, és senki sem depis.

2013. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb ötlet szerintem is:

Vegyél még egy ketrecet. Anyához tedd a lányokat, az apához meg a fiúkat!


Semmi esetre se tedd fel netre és ne add be őket díszállatkereskedésbe se, mert több mint valószínű hogy akkor kígyókaja lesz belőlük!


Szóval vegyél még 1 ketrecet és nemek szerint rakd őket.

2013. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!