Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsillagazdik: a ti csinjei...

Csincsillagazdik: a ti csinjeitek melyik kajákat szeretik a legjobban?

Figyelt kérdés
Szeretném valamivel megnyerni őket, de nincs ötletem, mit adjak nekik. Reménykedem benne, hogy talán valami jó kajával kicsit jobban magamhoz szoktathatom őket.

#csincsilla #csincsilla eledel
2013. júl. 14. 21:17
 1/9 anonim válasza:

szia!

nekem van egy csinicsim :) mi a kedven kajájuk? legalább is én az enyémnek száritott rózsaszirom,mogyoró(de nem pucolva) szotyi(sótlan) aszalt gyümölcs,az enyém legjobban a aszalt sárgabarackot szereti de adok neki mazsolát almát és salátát kb dióhéjban ennyi :) ja még almaszirmot is nagyon szereti :) remélem sokat segitettem :)

2013. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 18. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:

száritott gyümölcsök - száritott alma, banán, vagy mazsola

és a száritott zöldségféléket eszi csak meg - száritott sárgarépa


és a szénát is imádják.

2013. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az enyém a szénát nem nagyon szereti...
2013. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell tapasztalni. Nekem 2 csicsim van.A kiscsaj remeg a mogyoróért,a fiú csak a héjját rágja le.A fiú egy időszakban élt-halt a mazsiért,most néha elveszi,néha nem....nem csak kajával lehet őket megnyerni,akármennyire is hedonisták.Megérzik,hogy szereted őket,és meghálálják a törődést,már csak a ketrec tisztítását,vagy ilyenkor nyáron a jégakku cseréjét is dijjazzák.Legalábbis az enyémek nagyon jól tudják,h mennyire imádom őket.Ketrec nyitásnál a fiú kb. 5 mp-en belül a vállamon van,a kiscsaj vemhes,úgyh örül ha arrébb vonszolja magát. :D

De minél több időt szentelsz nekik,annál jobban fognak kötődni hozzád.

2013. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Törődni törődök velük, nem is keveset, csak mondjuk az a bizonyos kötődés nincs meg. Tudom, hogy ahány csincsilla, annyiféle személyiség, és nehéz szeretgethető csincsillát találni, de azért örülnék, ha kicsit közelebb hozhatnám őket magamhoz.
2013. aug. 13. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kis ragasztó, és máris jó közel lesztek egymáshoz!
2013. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Höhöhö. Mondjuk ahogy ismerem őket, simán megennék...
2013. nov. 21. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
garantált ragaszkodás ;)
2013. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!