Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat illik hozzám?

Gord10 kérdése:

Milyen kisállat illik hozzám?

Figyelt kérdés

Én barna hajú ,barna szemű,140cm hosszú,10 éves lány vagyok szeretem az összes állatot ,de csak hörcsög jöhet szoba ,még ha valakinek lenne ötlete hogy győzzem meg a szüleimet hogy kaphassak állatot.Ők nem szeretik a szőrös állatok de nagyon szeretnék egyet ,ja meg büdösek?MInél elöbb szeretnék válaszokat.

Előre is köszi!



2013. júl. 15. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj... Ha a szüleid nem szeretik a szőrös állatokat vegyél kopasz patkányt/tengeri malacot.. ;)


És a höri NEM büdös, helyes takarítás mellett!! :)

2013. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem 10 évesen kezdésnek pont megfelel egy arany vagy törpe hörcsög :)

nézz utána a neten hogy hogy kell tartani, esetleg állatkereskedésben is érdeklődhettek. nem nagy költség a tartása, a terrárium is olcsóbb, ha pl üvegessel csináltatjátok. a tálka, itató és mókuskerék pedig nem nagy pénz :)

beszéld meg a szüleiddel, de akarj elsőre túl nagy dolgot vállalni, dehogy ne bírj vele. a hörcsög pont megfelelő neked :)

2013. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még egy kis kiegészítés:

a tengerimalaccal ellentétben (ami nagyobb felelősség is) a hörcsög nagyon jól el van egyedül, elég egyet tartani belőle, sőt, inkább ajánlatos is csak egyet.

az a tuti választás :)

2013. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kébzeld énis 10 vagyok csak ugy husz centivel magasabb es szoke nekem hörim van . Szerintem inkább höri mint kopasz t malac de ha megengedik a kopaszmacskat akko vegyel kopaszmacskat'
2013. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én maradtam le valamiről de mióta választotok az alapján állatot hogy hogyan néztek ki?!?

Amúgy szerintem is a hörcsög a legjobb választás, elég igénytelen, kezdő állattartóknak tökéletes.

2013. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 allera válasza:
nyuszit
2013. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hörcsög, vagy nyuszi ha a szőrrel sok baj van és bírod a cicákat monjuk akkor a szfinx meg a devon rex fajta a legkedvesebbek között szerepelnek,szeretik a gyerekeket és nincs baj a szőrrel mert szőrtelenek kifejeetten jó illatű bőrük.

Kutyában az uszkár ami hippoalergén azaz nem nagyon vedlik.

2013. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lotti2001 ***** válasza:
szia ,én 12 éves vagyok szintén barna szemű és barna hajú és nekem 2kis degum van! nagyon tiszta állatok!és nagyon barátságosak is és ha sokat foglalkozol velük akkor ki veheted őket a földre hogy futkossanak egy kicsit .a ddeguk társas élőlények így minimum 2-t kell belőle tartani.(2 fíut sohasem tartunk mert verekednek) és ilyenek (szerintem nagyon édesek főleg a picurkák!!) [link]
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én nagyon tudom ajánlani a hörcsögöt.Picike,szeretni való,nem kell rá sokat költeni.....

Egyáltalán nem büdös, ha hetente kitisztítod,az tökéletesen elég,és nem büdös!!!!!

Persze hogy lehet kézben simizni,játszani vele.Első napokban félénk,utána majd jobban hagyja magát.Első napokban nem nagyon érdemes piszkálni.Eleinte tegyél egy egy finom falatot a kezedbe,és úgy belemászik a höri,megszokja az illatodat..Később el is eresztheted a lakásban,csak a konektort,meg az ágy alatti,meg ezeket a helyeket kerítsd el tőle.

Nekem van hörim,imádom.Sokat játszok vele,mindig követ,karácsonykor nagyon imád a karácsonyfa alatt aludni,imádja az illatát,meg minden.:) Ő is kap karira mindig vmi kis juti falatot.:) Amikor tanulok,sokszor csücsül a fejemen,nézi h mit csinálok,meg mindig ott van.:) Szeretem.Nagyon.:)

Anyukádnak mond hogy az pici testű,elfér,nem kell sokat költeni rá(max. az első bevásárlásnál:etetőtál,játék,ketrec....mindenféleképpen ketrecet vegyetek mert ott tud csimpaszkodni a höri,rágni a rácsot..) És mond még anyudnak h utána néztél az interneten és nem büdi,és szeretetre méltó..tényleg nagyon aranyos és kedves jószág.:)

2013. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!