Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól berendeztem...

Szerintetek jól berendeztem neki? Lent a link a képhez terrárium 100cm hosszú,55 cm széles, ez már remélem elég lesz a törpehörimnek

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 16. 16:20
1 2
 1/12 MRC31 ***** válasza:
Szuper!
2013. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azta gyönyörű *o* Álomhelye van!!! :D
2013. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól berendezted neki, de még jobb lenne ha nem terráriumban lenne, mert az nem szellőzik eléggé, valamint emelet is kéne neki.

Az én aranyhörcsögeimnek akik természetesen külön vannak tartva, még nagyobb otthonuk van, és emeletük is van és jól szellőzik is nekik a helyük. És nekik még labdájuk is van amiben csengő is van. :)


De te is kitettél magadért az biztos, nem mindennapos dolog ám az ilyen! Jó gazdija vagy a höridnek az biztos, csak így tovább!

2013. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

szívesen megnézném a te höri helyedet is:)

2013. júl. 16. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó :)

De nem túl zsúfolt egy kicsit?

2013. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szupeeer!!!:DTökéletes szerintem,nem kell plusz emelet,hiszen a hàzikók tetejére is fel tud mászni,na meg aztán elég dok játéka is van...:)Cuki höridvan!;)
2013. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én is gondolkoztam rajta, hogy ne a zsúfolt, de végül nem vettem ki semmit.


Mert mindent használ :) faházba alszik, gomba házba is, faalagútban is, mindig máshol:) a műanyag alagútban imád végigrohanni a tetején is. Mókuskereket egész éjjel tekeri:)


szóval nem vehetek ki semmit, mert hiányozna neki.


Igen azért vettem külön a " létrát" amit a ház szélére szereltem, mert annak tetejére is imád felszaladni, meg le. egyik este megnéztem:)

2013. júl. 17. 09:18
 8/12 A kérdező kommentje:

a csilingelő labdát neked szokta használni?

mert fűlabdája neki is volt, de soha nem használta, én így kivettem

2013. júl. 17. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép otthon, de valamivel jobb lenne egy ketrec, mert az jobban szellőzik. És még valami szerezz be egy jobb fogkoptatót.
2013. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lett! :D A fa cuccok nem szívják be a vizelete szagát? Én is tervezek a patkányaimnak fa játékokat venni, de félek, hogy büdi lesz minden.
2013. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!