Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a nyuszival most,...

Mi legyen a nyuszival most, hogy a fiam "megunta" és nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Igazából mélységesen szégyellem magam emiatt mert nagyon elítélem azokat az állattartókat akik lepasszolják az állatot ha már terhükre van. A férjem vette ezt a nyuszit a fiamnak 5 évvel ezelőtt aki akkor volt 13 éves. Én nagyon elleneztem mert tudom mekkora felelősség egy állat és sejtettem hogy a fiam nem lesz kitartó állattulajdonos. Ennek ellenére a férjem megvette a nyulat azzal a felkiáltással hogy a nyúl úgyis csak pár évig él, fiam nagyon örült is akkor. Teltek múltak az évek, a nyuszi még köszöni jól van, viszont a fiam felnőtt, nagykamasz lett és eljutottunk odáig hogy már magasról tesz a nyúlra. Nem foglalkozik vele, nem takarítja, felé se néz hetekig, ezáltal persze ez is rám maradt. Őszintén szólva nekem se időm, se kedvem vele foglalkozni, kinek tudnám odaajándékozni? Már kérdezősködtem az ismerősöknél, de senki nem tart rá igényt. Adjak fel hirdetést? Nagyon sajnálom a nyuszit és nagyon szégyellem magam emiatt a fiam helyett is...
2013. júl. 18. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pedig príma kis konyhamalac :) Adj fel egy hirdetést, de csakis lányos helyre ajándékozd tovább.
2013. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Csinálj egy jó nyúlpaprikást belőle!
2013. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszi kíméljetek azzal hogy egyem meg, nem vicces. Menhelyre, kereskedésbe nem adom be, mindenképpen olyan helyre adnám ahol jó helye lenne.
2013. júl. 18. 13:26
 4/11 anonim válasza:
48%
Végszükség esetén javasolnám a NOÉ állatothont. Amennyiben nem szeretnél belőle pörköltet, és érdekel a további élete, én ezt az opciót javasolnám.
2013. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
második válaszolónak igaza van, egy jó nyúl paprikás és már nem is kell aggódnod hogy mit kezdj vele :)
2013. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért nem értitek meg hogy a "nyúlpörkölt" opció nem vicces? Direkt kértem!
2013. júl. 18. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Noé állatotthon jó megoldás,ha nincs más.
2013. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Tedd fel a vaterára vagy egyéb hirdető oldalakra.


Viszont én biztos nem tudnám odaadni senkinek aki már az enyém, nem is értem mások hogy képesek erre.

Annyi idő meg csak van hogy picit törődjünk vele.


Én a helyedben gondját viselném a fiad helyett, annyi időnek lennie kell hogy picit gondoskodjunk róla.

2013. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A menhelyek nyáron plafonig vannak állattal. Épp elég talált, elkobzott állat köt ki ott, a meguntakat nem kéne rájuk sózni! Szeptemberben megjönnek a gazdijelöltek a nyaralásból, és nagyon felélénkül a piac. Karácsony előtt pedig kifejezetten állathiány van.

Hirdesd meg augusztus végén, képpel, leírással a koráról, neméről, természetéről. Kell a város, amerre laktok, és egy mobilszám. A törpenyulas honlap fórumán, apróhirdetési oldalakon próbálkozz.

2013. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudnál képet feltenni vagy valamit a nyusziról?

Fajta? Nem? Kor?

Merre laktok?

Most szeretnék majd egy törpenyuszit, ha környékbeliek vagytok, szívesen örökbefogadnám :)

2013. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!