Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék ragasztani egy...

Szeretnék ragasztani egy képet a hörcsög terráriumának hátsó falára. Rossz ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A halaknál láttam olyat, hogy az akvárium valamelyik oldalára egy kép volt ragasztva tengeri környezetről meg moszatokról. Na én ilyet szeretnék a hörcsögömnek csinálni.

Arra gondoltam egy nagy lapra festek egy mezőt virágokkal vagy ilyesmit. jó ötlet vagy inkább hagyjam a fenébe? A hörcsögök látnak egyáltalán színeket?



2013. júl. 18. 15:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez egy remek ötlet!
2013. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jó ötlet, de csak akkor ha nem belülre ragasztod, tehát mindenképp kívülre, hogy a hörcsög még véletlenül se tudjon belerágni, mert mérgező lehet számára!


Ám ne legyen túl nagy a kép, csak valami kicsi legyen hogy azért átlátható legyen a terrárium nagy része.


Amúgy meg, jobb lenne ha inkább ketrecben tartanád a hörit, az jobb lenne neki sokkal.

2013. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

enyém is terráriumban van, én sem vagyok a ketrec híve.

felül szellőzik eleget bőven hidd el

2013. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt nem tudom látnak e színeket a hörik, de amúgy jó az ötlet.Minden képpen kívülre ragaszd:)
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!