Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Már létezik.... kérdése:

Mekkora ketrec kell egy horinek? Hazilag meg lehet csinalni? Vagy jobb vagyonokat otthagyni a boltban egy ketrecert?

Figyelt kérdés

hori

horcsogtartas

horcsogketre,hazigyartasu horiketrec,maszek ketrec



#horcsogtartas #horcsogketrec #hazigyartasu horiketrec #maszek ketrec
2013. júl. 20. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb vagyonokat otthagyni, mert az a biztos és fix, ott ugyanis megfelelőek a rácstávolságok, minden jól pontosan meg van csinálva, könnyen kombinálható csatlakoztatható több ketrec is csőrendszerrel, pontosan ki van számolva minden.

Aranyhörinek minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles legyen, ennél már csak nagyobb lehet.

2013. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb vagyonokat otthagyni és hiába más a neved tudom, hogy ki vagy.. XD

Heti egy kérdés bőven elég ennyire nem unatkozhatsz....

2013. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést???O.o ÉS akkor megint elmondom, vegyél törpe hörit és akkor elég ez a ketrec [link] ha nem törpehörit akarsz hanem aranyat, akkor 70-es ketrec kell ami 20 ezer. szóval kezdj el spórolni, é nem ilyen sz*r tákolány wc papír gurigás ketrecbe tartsd. Aki állatot akar annak bele kell nyúlnia a zsebébe, nekem etengerimalacaim vannak, a legjobb ketrecet vettem meg nekik 18 ezerért... Az sem volt olcsó, de ez van, aki állatot akar az jó ketrecbe tartsa, ha meg nem tudsz venni egy normális ketrecet nem kell tartani állatot.. ennyi. ne kötelező.
2013. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!