Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl ketrecben milyen...

Törpenyúl ketrecben milyen játékokat kiegészítőket lehet tenni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 22:39
 1/5 Morvai15 válasza:
Amiket én láttam szoktak apró plüssöket betenni,vagy amit én tettem be a sajátomhoz az egy csörgő labda volt. De a nyuszitól is függ hogy mennyire játszik vele, olyat is láttam hogy egy kis darab törölközőt tettek be hogy arra is tud feküdni. De neked kell kitapasztalnod hogy a nyuszi mit szeret.
2013. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kartondobozok a BESTEK :)

Mindig vágok rá lyukat, és imádják szétszedni, belebújni, ráugrani.. :)

2013. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A nyuszik alapvetően nem igénylik úgy a játszást mint pl a kutyák, így ezt neked kell kitapasztalni, hogy a tied mit szeret. Az én nyuszim nem annyira játékos, ezért vettem hámot, és kiszoktam vinni a rétre " sétálni" és ott lehet vele szaladgálni, ezt is élvezi. A lényeg h amikor van időd beszélj hozzá, simogasd, hogy érezze a törődést.
2013. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában nem nagyon érdeklik a nyuszikat az ilyen játékok..az enyémnek is van ilyen műanyag rágórépája meg csörgő labdája, plüssállata, de szerintem ezekkel én sokkal többet játszottam, mint ő:D

Az egyetlen, ami érdekli, az a jutalomfalat adagoló labda:D van rajta egy lyuk, amibe kaját kell rakni, és ahogy játszik vele, esnek ki a jutalomfalatok, ő meg megeszi:D így rögtön érdekes lesz neki:D

2013. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, a nyuszik nem igénylik annyira a játékokat, mint pl egy kutya, vagy egy macska. Én sok játékot kipróbáltam. Két dolog kötötte le huzamosabb ideig. Egyik a jutalomfalatos labda, a másik a wcpapír guriga, amit teletömök szénával (ennek lehet az a változata is, hogy felkötöd a ketrecre, hogy belógjon neki, illetve ha csak simán lerakod a ketrec aljára ő meg elszenved vele, hogy kiszedje a szénát:) )
2013. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!