Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ilyenkor a törpenyusz...

Normális ilyenkor a törpenyuszinál a vedléses szőrhullás?

Figyelt kérdés

Semmi baját nem találom a nyuszinak. Nincs e bolha,nem atkás. Egyszerűen mikor végig simogatom a nyuszit a fél szőre a kezembe marad és hullik szanaszét a szobámba.

Normális az étvágya, normális a bogyói vannak,nem váltottam tápot stb. Ugyan úgy ugrándozik és jól érzi magát. :)

Még olyan kérdésem van, hogy a szőrápoló gumi kesztyű tényleg segít szőrhulláskor ha azzal simogatom? Vagy esetleg a kistestű állatoknak való fésű?


2013. júl. 21. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem még simán belefér hogy most vedlenek, még az enyémnek is hullik a szőre, bár én márciusba vettem trimmer fésűt, kb olyan mint a furminátor, és azzal a durva vedlése 2 hét alatt lezajlott, én próbáltam vizes kézzel szedni a szőrét, volt kisállatkefénk is az a drótos de ez vált be a legjobban, igaz két ember kell hozzá és eléggé harcoltam a nyuszikával hogy sikerüljön megfésülni de így utólag teljesen megérte :)
2013. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!