Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lenne a jobb, ha két (egy...

Mi lenne a jobb, ha két (egy alomban nevelkedett) fiú, vagy két lány tehimalacot hoznék haza? Hogyan éreznék magukat jobban a malackák?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom a nőstények idővel nyírják egymást, így őket nem lehet együtt tartani. Értelemszerűen két ellenkező neműt sem, mert akkor hamarosan rengeteg kicsi lesz (ők nem fogják fel, hogy testvérek). Egyébként is magányos állatok, max. úgy érdemes kettőt hozni, ha mindkettő külön helyen lesz.
2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Két lány!!:)
2013. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ha van valami kérdésed a tengerimalacokkal kapcsolatban írj privátba, minden kérdésedre tudok válaszolni!:)
2013. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló: A nőstények egyáltalán nem nyírják egymást, a két fiú nyírja egymást, kicsit rosszul tudod...
2013. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért kéne külön tartani őket? Rengeteg helyen megnéztem, olvastam. Azt írták, hogy legalább kettő kell, mert ugye a természetben is 10-12 fős csapatokban élnek. Most akkor nem lehetnek együtt?
2013. júl. 21. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
De, lehetnek együtt együtt is kell, mert depressziósok lesznek:) Két lányt vegyél, és minden rendben lesz:)
2013. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
És nagy ketrec kell nekik minimum 100×50 centis, de ha ebe segítség kell, írj privibe:)
2013. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Basszus! Elnézést kérek, összekevertem egy másik rágcsálóval! :D Így totális hülyeséget írtam, jogos a lepontozás, felejtsd el, amit írtam kérdező.

Mekkora idióta vagyok néha...

2013. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálam 3 egy alomból származó fiú van együtt.

Időnként egy kicsit megkergetik egymást, meg egymás hátára másznak, de ilyen ritkán van és nem vérre megy.

Egyébként remekül kijönnek egymással.

2013. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Így van, ha egy alomból származnak akkor valószínű ők sem verekednek. Ha a 2 lány a biztos:)) Ő sosem verekednek, nekem még egyszer sem volt olyan hogy összeverekedjenek pedig különböző alomból vannak, és rohadt jól el vannak:)
2013. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!