Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Napi 2 db lisztkukac sok egy...

Napi 2 db lisztkukac sok egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok.

Én pl. egyáltalán nem adok a hörcsögeimnek kukacot, inkább mással pótolom az állati eredetű fehérjét, pl. sült vagy főtt natúr csirkemell hússal vagy pedig rántotthusival amiről jól leszívom az olajat, hát ez igazi csemegéjük!!

Én undorítónak találom azt, hogy kukaccal etessem őket, valamint sajnálom a kukacot is. Inkább más dolgokkal pótolom nekik ezt a részét.

Keményre főtt tojást is szoktak kapni néha...stb.stb.

2013. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem rántotthúst nem igazán jó ötlet adni neki, olvastam valahol, hogy ha ilyennel etetik az nem megszokott dolog és nem fog sokáig élni.Erdőben sincs mellhús, meg rántott húst. Érdekes, bár te tudod, te döntésed mit adsz neki
2013. júl. 22. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy erdőben nincs ilyen, de ezek a hörik már egész máshoz vannak hozzászokva.

Csak arra kell odafigyelni, hogy ne legyen fűszeres és ne legyen olajos a husi és az se mindegy milyen husit adunk neki és milyen gyakran na és mennyit! :)


Semmi rossz nincs abban ha eszi a ropogós prézlit és egy kis csirkemell husit néha. Igazi csemegéjük!


Néha még virslit is kapnak, na de arra is odafigyelek hogy milyet, pl. egy nagyon picikét füstliből vagy sajtos füstliből, soha nem volt ebből problémánk.


Régen tartok hörcsögöket, és nem lett rövidebb az életük emiatt.

2013. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

Nah mindegy most nem szólok be. NAPI 2 bajos.. a sok fehérje árthat neki szóval legyen az heti 3 oké?? :)

2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oksa. azért szerettem volna megkérdezni.

az állatos ahol veszem, meg forgácsot is, mindig azt mondja hogy tegyek be neki tálba sokat, és eszik belőle amennyit akar.


heti 3 szor fogok adni neki csak 1 dbot köszi

2013. júl. 22. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
sok, hamar megdöglik tőle:)
2013. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1vakaszolo:attol h neked undorito a horcsognek finom fo taplalek.persze lehet neki adni helyette tojast vagy hust stb de az nem olyan mint a kukac imadjak es jobban szeretik mint a hust vagy vagy atojast..ja es a csirkéket nem sajnàlod azok is eltek

kerdező:semmi gond nem lessz ha kettott adsz neki telleg sokinkabb mertekkelmert a lisztkujac nagyon hizlalo a kis horik szamara

am nekem is van es en is szoktam adni imadja ketrecbol is kiugrana

2013. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!