Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 évesen egy tengerimalac már...

2 évesen egy tengerimalac már öregnek számít?

Figyelt kérdés
Akarok egyet és az egyik ismerősömnek van is ketreccel minden felszereléssel együtt. Lány, de 2 éves körül lehet tehát lehet 3 éves is. Az a kérdésem hogy idősek ezek már 2-3 évesen?:S csak mert én nem 2 évig szeretnék vele lenni hanem tovább. Általában 5 éves korukig élnek persze van amelyik tovább. Érdemes megvennem?

2013. júl. 23. 11:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Igen érdemes megvenned szerintem!
2013. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
a kérdésre hogy öreg-e már nagyon nem válaszoltál. lenne még egy kérdésem: Ha elhozom akkor hamar beleszokik ebbe a környezetbe? Nagyon vigyáznék rá nagyon szeretném még pórázt is vennék neki ,hogy majd ha kiviszem ne tudjon elszaladgálni.szóval minden olyat ami neki jó lenne. Csak félek hogy nehezen szokna be ebbe a környezetbe mert 2 évig máshol volt. mondjuk ott annyiszor nem vették kézbe nem foglalkoztak vele amennyit én foglalkoznék
2013. júl. 23. 11:11
 3/40 anonim ***** válasza:
Nem számít öregnek. 7 évesen talán annak számít. Az új környezetbe simán beleszokik rövid idő alatt!! :))
2013. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
És ha nincs kiskönyve muszáj venni neki vagy oltali mert ezt is hallottam. :S :)
2013. júl. 23. 12:41
 5/40 A kérdező kommentje:
Lány tengerimalacnak milyen nevet lehet neki adni? Mármint valami aranyos édes név de nem ilyen hogy Pici,Kicsi hanem valami különleges de mégis aranyos ? :) Én a Dinára gondoltam valahogy megtetszett nem volt még neve szóval valami csak kell neki :D
2013. júl. 23. 12:44
 6/40 anonim ***** válasza:
kú.rva jó lenne neki EGYEDÜL, meg a hülye pórázoddal, tényleg.
2013. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
vagy kettőt vagy egyet se, a pórázt meg rühelli:D
2013. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Eddig is egyedül volt-.- és el lesz mert foglalkozok vele. és a póráz igenis jó -.- nem egy barátnőm használja és bírja.. szóval mielőtt belepofáznál és oktatnál győződj meg róla. mert igenis jo hogy ne hogy elszaladjon kint... -.- ha annyira hülyeség lenne nem vennék annyian!
2013. júl. 23. 20:10
 9/40 A kérdező kommentje:

[link]


figyelmedbe ajánlom 47-mptől! nem társaslény.. egyedül is elvan.. és ezt egy állateledeles mondja vagy mit tudom én valami gondozó.. tényleg szart se tudsz így pofázzál.-.-

2013. júl. 23. 21:13
 10/40 anonim válasza:
szia,na már most a 2 éves tengerimali az nem számít öregnek,úgyhogy megveheted:)a környezetébe,ha jól gondoskodsz róla hamar beleszokik.én is kicsit idősebben hoztam el az egyiket és 1het alatt megszokta a környezetét.ha egyedül tartod az nem baj,semmi baja nem lesz azt csak mondják mert ők nem tartották egyedül a malacukat.régebben nekem is egyedül volt es nagyon jol megvolt csak én szerettem volna még egy malit és vettem,de ugyan úgy viselkedik mintha egyedül lenne:)a póráz azt nem mondanám h jó neki,mert tényleg nem csípi,de én úgy csináltam h leültem a fűbe és csak annyira mehetett el,vagy amerre ment én szaladtam utána,amúgy a póráz azert nem hülyeség mert meglehet anélkül is próbálni kint a kertbe,de akkor elmegy és nem jön vissza többé.ezek az én tapasztalataim,remélem segítettem:))))
2013. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!