Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm harap, mit tegyek?

Hörcsögöm harap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem dzsungáriai törpe hörcsögömet szelíd volt viszont most mar egyre többet harap. Nem kínzom, nem szadizom, teljesen normálisan játszok vele. Ő is élvezi, de de néha megtorpan a kezemen és egy nagyot harap bele! Mit csináljak hogy szelídebb legyen? Légyszi hosszabban írjátok le!

2013. júl. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem az a gond hogy éhes, akkor szerintem vegyél neki olyasvalamit, amit rághat. A hörcsögök nagyon szeretnek rágni. Állatkereskedésekben kapható fa rágókát vegyél neki.
2013. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy kajaszagot érez a kezeden, mielőtt kiveszed mindig mosd meg a kezed!
2013. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig tiszta kézzel nyúlok hozzà. Mostanában kesztyuben próbálom szeliditeni.
2013. júl. 24. 00:12
 4/7 anonim válasza:
Az én hörim először olyanokat harapott, hogy ömlött a vér az ujjamból. Ma már TISZTA KÉZZEL! nyúlok hozzá, mert ha érzi az ételszagot, azt hiszi ennivaló. Egyébként nem kell neki külön venni rágóalkalmatosságot, hanem egy egyszerű ág is elég, amit egy fáról törsz le. Én az ennivalóját egy vajkrémes dobozból adagolom, hogy mindig tudjam, mennyit evett.
2013. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dzsungáriaim,ő is néha harapott. Szóval ez normális és igen ezek a fogkoptatók elég jók mivel rágni szeretnek.
2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fehérjehiánya van, vegyél liofilizált halat neki

vagy fehérjetartalmú dropszot

2013. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2013. aug. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!