Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl vagy görény?

Törpenyúl vagy görény?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni azok véleményét akik törpenyuszit vagy görényt tartanak. :)

2013. júl. 24. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ritka azok száma, akik a kettőt konfliktusok nélkül együtt tudják tartani, nehéz lesz elfogulatlan válaszadót találnod. Szerintem törpenyúl, ha szeretnél egyet, nem őszülsz meg, amíg mindent beszerzel neki. (Jelentősen egyszerűbb és olcsóbb is.) Ismerősöknek volt, nagyon szerették.

(Nekem görényem van. Bárhová mentem, nyulas felszerelések jöttek szembe, a negyedik hónap végén, mikor még mindig nem találtam megfelelő ár-érték arányú ketrecet, már lassan hülyét kaptam.)

2013. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D igen az a baj hogy nagyon drága egy görény tartása,mert maga a ketrec kb.:50 000Ft :/ és még sok mindent be kell szerezni hozzá... Köszi. :)
2013. júl. 25. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Vesd össze a jó és rossz tulajdonságait a két fajtának és , hogy te mit tudsz neki adni , vagyis mennyi időd van rá stb.

2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!