Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora hely kell egy egérteny...

Mekkora hely kell egy egértenyészetnek? És hány példány legyen benne? 1 fiú és 3 lány? Írjatok már le mindent az egértenyészetről. Minden az Égvilágon. Tapasztalatokat, tenyésztők tanácsát mindet.

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát egértenyésztőkről nem hallottam, de segítek. Édesapám kísérleti állatházban gondozó, ott aztán jó sok egér van. Nála ha tenyészteni kívánja, akkor betesz egy hímhez 3-4 nőstényt. Nagy hely kell nekik, sok mászókával, mert az egér nagyon pörgős kis állat. Ajánlom az akváriumban tartását, akkor nem szórja ki a forgácsot, biztonságosabb, de le kell felül zárni a tetejét, mert hamar kimennének. Az etetése ugyanaz mint például egy hörcsögé. Magokat gyümölcsöket kell neki adni, fehérje kiegészítéssel. Miért szeretnéd tenyészteni őket? Baromi szaporák, és szerintem senkinek nem fog kelleni a millió kisegér. Szerintem, ha minden kötél szakad, akkor tarts meg belőlük úgy hogy ne szülessen több.
2013. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:

Gondolom kígyót szeretne etetni a kérdező.


Szerintem a ketrec jobb, mert jobban szellőzik,és az egerek hajlamosak tüdőbetegségekre. Lakóhelyiségben úgysem lehet a tenyészet, mert az egérszag borzalmas, még ha tisztán is tartod őket. Fontos hogy jó minőségű, vitamindús kaját kapjanak.

2013. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen kígyónak lesz
2013. júl. 24. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Borzalmas!Odaadnád őt a kígyódnak?: [link]
2013. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!