Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitol mehet a hasa a gorenyemnek?

Mitol mehet a hasa a gorenyemnek?

Figyelt kérdés

3 napja vettem. Jovohetre kaptam idopontott az allatorvosnal oltasra . De ga valakinek a gorenyevel volt e mar ilyen problema kerem mondja el , hogy mi tortent.

Szoval azt a tapot vettem meg amit az allatkereskedesben is kapott a gorim . Abbol mindig van neki kirakva es emelle kap hust. Csirke hust foztem meg neki de ugy nem eszi meg ezert nyeresen adtam neki. Most akkor a nyers hustol megy a hasa? Amugy nagyon jatekos es eleven.


2013. júl. 27. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tejet adtál neki? Mert előfordul a görik nagy többsége laktóz érzékeny és én úgytudom h az hasmenéssel jár.Én mindig nyersen adtam a göriknek a húst többnyire nyakat meg nyesedéket és sose volt bajuk tőle.De igy nyárára adhatsz neki dinnyét is legalábbis én aztis astam zöldségeket is megeszi uborkát aszthiszem.vettem neki göri tápot de a macskakaja jobban bejött neki meg vanaza macska citamin na azért meg oda van,azzal biros idomítani is

[link]

2013. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tejet nem kapott. En csirke mellbol adtam neki viz meg az a tap. Semmi baja nem volt eddig :/ bar gondolom az allatkereskedesben tuti nem kapott hust es lehet , hogy azert megy most egy picit a hasa. Varok holnapig ha elmulik azert az allatorvost megkerdezem jovoheten , ha nem akkor holnap elviszem valahova szegenykemt :(
2013. júl. 27. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Van facen egy csoport valami görényes ,sztem lépj bele és ott tapasztalt görénytartókkal fel birod vanni a kapcsolatot.
2013. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!