Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja nálunk lévő hörike?

2 napja nálunk lévő hörike?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert elveszi tőlünk a szotyit, kézből is és akkor is ha két ujj közé van téve. Engedi, hogy simogassuk pl. amikor eszik, de harap. Az ujjamat megharapja általában. Pedig mosok kezet, nem kaja szagú. Vagy ez természetes, hogy még harap?

2013. júl. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én hörikém, soha nem harapott minket, szerintem ez személyiségtől függ, de nagy az esély arra is hogy még nem bízik bennetek, szerintem lefog állni a harapással, csak legyetek kitartóak:))
2013. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát soha ne ad a kezedböl a kaját mert azt hiszi szerintem kaját akarsz adni neki. Az ennyémek nm harapna kivéve Rudi :)))
2013. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hörim engem sose harapott meg viszont a tesomat nemis egyszer megharapta. De szerintem még nem szokott meg ket nap meg eleg keves ido
2013. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a pocidat?
2013. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a nyakacskád?
2013. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tárgytalan a kérdés, te pedig jelentve lettél.
2013. aug. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!