Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérürülék a 6. emeleti erkélyen?

Egérürülék a 6. emeleti erkélyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valamilyen kakit találtam az erkélyemen. A múltkor a madarak (szerintem galambok) miatt voltam kibukva, mert össze-vissza piszkítottak nekem mindent. Most meg apró kis csokidara szerű dolgokat találtam nagyjából egy csomón az erkélypadlón. Egérre gondoltam. De hogy a fenébe mászott fel, ha az volt? Különben meg azok nem összevissza csinálnak, hanem egy kupacra 8-10 szemeket?

2013. júl. 28. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy denevér volt? De az nem "csokidarát" kakil szerintem. Milyen állat ez akkor?
2013. júl. 28. 20:02
 2/5 Dwight Schrute válasza:
denevér 100% és ha van redőny, akkor annak a dobozában lakik.
2013. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az egér tényleg össze-vissza bogyózik

denevér lesz az

[link]

2013. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh. :) Köszi srácok. Tényleg kezdtem megijedni, hogy hogy a fenébe lett egerem. Azért annak nem örülnék. De hogy a fenébe lett denevérem? :) Biztos meg tud kapaszkodni a sima beton erkélyplafonon..., mert redőnyöm az nincs, más kiugró kapaszkodó se nincs, ott ahol találtam a cuccot. Most eltakarítottam, meg örülök, hogy szeretnek az állatok, de azért állandóra nem szeretnék házi denevért se, meg házi galambot se, főleg házi egeret nem. :)
2013. júl. 28. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
De egyébként lehetett egér is, én láttam már egeret 2 emeletes ház falán felmászni és még az ereszen fejjel lefelé is megtudott kapaszkodni.
2013. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!