Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha a hörcsögöm...

Krajczár Eleonóra kérdése:

Mit tegyek, ha a hörcsögöm vöröset ürít, és egész nap csak fekszik?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom....
2013. júl. 29. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy vöröset?

Nem biztos még hogy ez bajt jelent, figyelgesd még, meg azt is, hogy hogy viselkedik. Ha úgy veszed észre, hogy tényleg baj van, akkor mindenképp vidd el egy hozzáértő állatorvoshoz.

Amúgy meg azért fekszik egész nap, mert rohadt meleg van, és ez teljesen természetes, ilyenkor nem nagyon van kedvük mozogni se, ez így normális, nálunk is ez van.

2013. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hörcsög éjszakai állat és nappal alszik. a kaka miatt vidd el orvoshoz
2013. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
ku.rva sokra megy a sajnálatoddal, inkább vidd el állatorvoshoz! mert ez nem jutott eszedbe, ugye?
2013. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a vörös ürítés nem biztos, hogy rossz ugyanis ha piros színű kaját (cékla, cseresznye, meggy...ilyesmik) adsz neki akkor pirosat fog pisilni és kakilni.

amennyiben nem adtál neki semmit ami színezhetné: hát marha sokat ér szerencsétlen a sajnálattal, attól még el fog hullani ha nem viszed el orvoshoz. ha meg nem viszed orvoshoz akkor inkább ne is tarts állatot...

2013. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon, hogy el e vigyem orvoshoz, de már nem ürít vöröset, tehát szerintem biztosan olyat ehetett, amitől vörös volt...arra is gondoltam, hogy nem e terhes, mert sokkal nagyobb lett a pocakja is. :/
2013. júl. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!