Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacokat lehet...

A tengerimalacokat lehet fürdetni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Az egyik tengerimalacomnak hosszú a szőre és összeragadt a szőr a fenekénél? Megfürdessem?

2013. júl. 29. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet. ha jól tudom olyan sampont kell használni, ami kiscicáknak is jó, állatkereskedésben lehet kapni. de rendszert ne csinálj belőle, csak akkor fürdesd, ha tényleg piszkos a szőre.
2013. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak tiszta vízben fürdetem az nem jó?
2013. júl. 29. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
de, az is jó.
2013. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


A tengermalac fürdetése az alábbi képen zajlik. A tengerimalacot langyos vízben kell fürdetni!!! Figyeljünk arra

hogy fürdés közben NE kapjon huzatot csukjuk be az ajtót és ablakot!!!! Fürdésnél, szemében, fülébe, és fejére

NE menjen víz!! NE használjunk sampont, szappant,

tüsfürdőt, hiszen ez nekünk embereknek van, nekik nem jó!!! Kizárólag csak tengerimalac sampont használjunk

de azzal csak fél évben egyszer fürdessük meg. Fürdethetjük akár havonta is de csak tiszta vízzel sampon nélkül,

és fél évente egyszer, tengerimalac samponnal. Mikor kész vagyunk a fürdetéssel, csavarjuk törölkőzőbe a malacot,

majd töröljük őt meg amennyire tudjuk, ezután hajszárítóval KIS FOKOZATON, MESSZIRŐL, szárítsuk meg.


Remélem tudtam segíteni:))) Ilyen nagy melegekben én is fürdetem:)

2013. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. júl. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!