Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ebben a kánikulában kinek...

Ebben a kánikulában kinek milyen módszere van arra, hogy a vadászgörényetek ne kapjon hőgutát?

Figyelt kérdés
Este mindig pancsolnak, de napközben dolgozunk, így nem vigyáz rájuk senki. Fagyasztott vizet szoktunk nekik betekerni törlőrongyba, ahhoz hozzá tudnak bújni, de így is egész nap aggódok, nehogy baj legyen.

2013. júl. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűvös szobába kell őket betenni. Nálam a vécében van eléggé hűvös, ott vannak a hörcsögeim. Esetleg ha van pincétek, ahol normális körülmények uralkodnak, értek ez alatt rágcsáló mentességet, tisztaságot, akkor oda is levihetitek őket napközben.
2013. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos jelenleg panel 10. emeleten élünk, a leghűvösebb helyen vannak, de ott is nagyon meleg van :(
2013. júl. 30. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló körülmények vannak itt is, az én picim remekül elvan. Esetleg ha van járólap, hidegebb kő, azon szívesen fekszik, oda is állíthatod a ketrecet. És legyen előttük irtózatos mennyiségű víz, ez nagyon fontos. (Az sem baj, ha van egy önitató, amiből "csak" iszik, és egy kis tálka, amibe akár bele is tud fürdeni.) Esetleg egy alomtálca, kevés vízzel, hogy napközben is pancsolhassanak.
2013. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki az itató mellé pancsolót, hátha kedvet kap hozzá.

Az enyémnek a ketrece alja lecsatolható. Levettem róla a műanyag tálcát és letettem a járólapra.

(mielőtt rákezdetek: többnyire szabadon van, de ha el kell mennem, felügyelet nélkül nem merem szabadon hagyni, ezért a ketrec)

2013. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!