Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Augusztus 11-én lesz a születé...

Augusztus 11-én lesz a születésnapom és szeretnék a törpenyulat de a szüleim nem engedik. Hogy vegyem rá őket? 11/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Mondd meg, hogy vacsorára kéred vadasan.
2013. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dávkapcs ***** válasza:
És miért nem engedik?
2013. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vegyél nekik egyet ajándékba és képtelenek gondozni hisz ajándékot nem illik elutasitani:)
2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt igazuk van ugyanis sok nyulat eladnak 'törpenyul' néven,de közben jól megnőnek. De nekem is van nyuszim és mondom: imádnivaló,okos,tanítható,vicces és sokáig lehet a társad.anyukkám nem akarta h legyen nyustzim igy titokban vettem szülinapomra. Anyukámat most már csak az zavarja h bemegy a házba és hát kakil,pisil. De szobatisztaságra is lehet tanitani nyulat.amúgy az én nyuszim nagyon ember kedvelő és nyalogat mint egy kutyus. Jobb állatot nem is nagyon lehet találni:) remélem sikerül kapnod nyuszit és ha nem ne keseredj el. Más állatot nem szeretnél? Próbálkozz hörcsöggel,egérrel,deguval ők is szeretnivaloak,de persze nekem mindig is a nyuszi marad a favorit. Sok szerencsét.
2013. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csinálj sok házimunkát.
2013. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Először is tudni kéne miért nem akarják.

Mondjuk te tudnál vele minden nap foglalkozni, takarítani, etetni, fizetni az orvosi költségeket? 11 évesen kétlem, suli mellett időd sem lenne mindig rá, a szüleidnek meg nem hiszem hogy még több gondra és kiadásra van szükségük. Szerintem ezért nem akarják, nagyon ezen változtatni sem lehet.

2013. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A nyuszihoz idő kell, és felelősség. Lehet, hogy anyukádék úgy érzik, ez rájuk fog hárulni. Én 25 éves vagyok, de csak most éreztem érettnek magam, hogy teljesen egyedül felelősséget vállaljak egy kisállatért:) Mivel már a költségeit is tudom állni, és foglalkozni is tudok vele. Ha jól tartod, sok évig lehet társ, így jól át kell gondolni, mindig lesz-e időd.

Mit mondtak neked, miért nem engedik?

2013. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem tudom miért nem engedik nem mondták,egyébként foglalkoznék vele minden nap,nem szeretnék másik állatot csak nyuszit.
2013. júl. 31. 15:49
 9/15 A kérdező kommentje:
jaaa és nincsen pénzem mert nem szoktam kapni és munkát nem tudok vállalni :( :/
2013. júl. 31. 15:50
 10/15 A kérdező kommentje:
meg már csinálok házimunkát
2013. júl. 31. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!