Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már nagyon régen szeretnék...

Beza kérdése:

Már nagyon régen szeretnék csuklyás patkányt és úgy tűnik most sikerült a szülőket rávenni. Ám anyukámmal van néhány nézeteltérésünk. Ezért megkérdezlek titeket is: A hím patkány tényleg büdösebb, mint a nőstény? Szeretnek/lehet őket fürdetni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 18:41
 1/8 anonim válasza:
Nem budosebb a him. Csak akkor, ha nem takaritod.:) altalaban szeretnek lubickolni pici vizben. Foglalkozz vele sokat. Sok sikert :)
2013. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiúk vizelete büdösebb. Mint majdnem minden emlős esetében!


A lányoknak hosszúkásabb, keskenyebb feje, karcsúbb felépítése és rövidebb testhez simuló szőre van. Kisebbre nőnek, átlagosan 300-400 grammosak kifejletten. Rendkívül sok mozgást igényelnek. Éjjel, nappal élénkek és imádnak mindent megmászni, felfedezni. Bennük nagyobb a gyűjtögető ösztön, így könnyebb tanítani őket jutalomfalattal.


A fiúk feje tompább és szélesebb, izmosabbak és hosszabb a szőrük. Megnőhetnek akár tengerimalac méretűre, súlyuk lehet 300-600 gramm is. (De hallottam 800 grammosról is!) Bár ők is igénylik a sok mozgást, mégis sokkal komótosabbak és lustábbak a lányoknál. Őket ezért könnyebb szeretgetni, simogatni.

Forrás: / [link] /

2013. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És azt lehagytam, hogy kettőnél kezd! A patkány társas állat, kettő a minimum!!! :)
2013. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak éppen a patkányt nem lehet egyedül tartani. kettő azonos nemű egyed kéne.
2013. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy patkány sem büdös, a pisije a büdös, szóval a helyét kb heti kétszer nem árt takarítani.
2013. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a vàlaszt. :)
2013. júl. 31. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
2 azonos neműt tarts. Én két fiú pateszt tartok. Ha rendszeresen takarítod őket, nem büdösek. Nagyon kedves és okos kis állatok, szóval megéri a sok ketrecpucerálás :D
2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem aranyhörcsögöm van és a lányok büdösebbek mert néha ugye tüzelnek és akkor van egy kis szaguk. Egyébként nincs más saját szaguk csak ha nem takarítod. Vízbe szerintem ne tedd bele, és mindenképp kettőt vegyél.
2015. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!