Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kosorrú törpenyulam fülével...

A kosorrú törpenyulam fülével mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szegény nyuszimnak a fülén egy piros pont megjelent. Mivel a nyusziknak igen érzékeny a fülijük igen féltem. Valami megcsíphette vajon? És abban a fülében van egy ilyen nagyon világos barna a csík. A nagypapám azt mondja, hogyha varas lesz az valami férges betegség szerű, de az nem olyan! Tanácstalanok vagyunk hogy mi lehet az a piros pötty és a világos barnás csík!

2013. aug. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a csik lehet hogycsak minta a pont meg talán csipés,de szerintem viddel állatorvoshoz.
2013. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, így látatlanban ezt nem igen lehet megmondani..
2013. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De majd megpróbálom lefotózni. De amúgy nem hinném hogy minta, mert sima féhér és szürke. Majd az egész nyulat is lefotózom.
2013. aug. 2. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
nem értem miért nem viszed dokihoz, most még lehet vmi fülcseppet kapna csak de ha még egy hétig itt várod a megváltást már lehet antibiotikumot is kaphat mert ki tudja milyen fertőzés is lehet, oké benne van hogy csak egy csípés de azért hogy megnézi nem fog 10ezreket elkérni.. vagy nem tudom mi más hátráltat abban hogy dokihoz vidd .. .:/
2013. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az hátráltat hogy eléggé vadnyúl, és fél az emberektől (néha tőllem is) És leugrana az állatorvosi asztalról, mert ha lefogogd úgy megharap, hogy legszívesebben kupánütnéd. :/
2013. aug. 3. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mióta van nálad de az kellett volna hogy az első legyen hogy magadhoz szoktatok, egyébként nem lehet hogy az ivarossága miatt ilyen agresszív?? hívd fel a dokit hogy ez van mit tegyél mond neki h elég vad és ő tudja hogy megtud-e vele birkózni vagy nem, biztos van valami kesztyű amit nem tud átharapni és le lehet fogni ..
2013. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már eltűnt a piros folt, csak csípés lehetett! :)
2013. aug. 31. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!