Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lesz tőle baja? Segítenéne...

Nem lesz tőle baja? Segítenének a tengerimalac gazdik vagy szakértők?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom. Eddig ketrecben volt, de az tönkrement, és most át lett rakva egy terráriumba. Szeretnék egy másik ketrecet, de még nem tudom , hogy hol vegyek. Az lenne a kérdésem, hogy a malacot addig nem éri valami trauma vagy ilyesmi amíg megveszem a ketrecet, mert olvastam, hogy az akváriumban és terráriumban tartott malacok vadabbak, mert nem látnak át az üvegen. (A ketrecet kb. egy hónap múlva tudom beszerezni.)
2009. okt. 25. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem is hallottam, biztos, h. nem poénból írta valaki??

Az én malacaim 8 évet éltek terráriumban, kezes, kedves állatok voltak mindketten, és nem vettem észre, hogy nem látnának át az üvegen :)

2009. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem poénból írtam, de köszi a választ. Tényleg azt olvastam, hogy nem látnak t az üvegen. De most megnyugodtam. :)
2009. okt. 25. 10:00
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod aksiban is, ha a mérete jó, felesleges ketrecet venni.De egy hónapig semmi baja nem lesz, még ha kicsit szűkebb is a hely.A hörcsögök és a tengerimalacok is rosszul látnak,és ezt, nem az üveg teszi.A szaglásukkal azonosítják be a gazdit és nem a szemükkel.
2009. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy nem lát át rajta, hanem az üveg szigetel, ezért kevesebb külső ingert kap a malac. Ettől félősebb lehet.

Nem is szellőzik úgy, mint a ketrec.

A ketrecet könnyebb tisztítani.

Ha módod van rá inkább a ketrecet válaszd, de 1 hónapig semmi baja nem lesz, ez tuti!

2009. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz baja.De am szerintem ez hülyeség hogy a tengerimalac nem lát át az üvegen.Ennyi erővel én sem
2010. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!