Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csinálhatnék vadászgörény...

Hogy csinálhatnék vadászgörénynek szobai voliert?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy rács,a szoba egyik sarkába,(esetleg ha valaki tudna linkelni átrághatatlan,átbújhatatlan rácsot) és az aljába tennék pár réteg anyagot(amit folyton mosnák),beleraknák egy cica mászókát,arra akasztanám a függőágyat.Oldalára akasztanám a tálat,itatót és letenném a földre az alvóládát és kész.

Valakinek ötlet?

Mert pl. Nem tudom hogyan rögzítsem a rácsot,és szintek is jók lennének.

Ha nem megy szakemberrel megcsináltatom.

Szerintetek többe kerül mint egy nagy ketrec?Mert nem tudom naponta 2-2 és fél óránál többet kiengedni...És az is lehet hogy társa is lenne.

Ezt lehetetlen kivitelezni?Valaki tudna linkelni pár szobai voliert?



2013. aug. 3. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg talpakra állítanám.

Hány négyzetméteres legyen?

2013. aug. 3. 11:32
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat higy még ennyiszer hozzáteszek,de a szélei fából lennének,a rácsot a fához illeszteném.
2013. aug. 3. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a patkányaimnak ponthegesztett rácsból csináltam a ketrecet. Ők még a betont is át tudják rágni, de ez állja a sarat. :) Egy 1mx5m-es darab asszem 8000ft. Barkács áruházakban a keritések felé megtalálod. Tekercsben lehet venni. A szinteket ugyan ebből a rácsból meg tudod csinálni bele, csak hajtsd vissza a széleit, hogy jól tartson és ne hajoljon el. Létrákat is tudsz így csinálni belőle. A rácsot simán bútor vagy u-szöggel rögzítsd a fakerethez.
2013. aug. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LeGrady ***** válasza:
Amit nyúlketrechez használnak hálót, az is jó. Én rászánnám a pénzt szakemberre, de egyet sem tudok - nálunk szabadon van a lakásban.
2013. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 emir72 ***** válasza:

Én egy sümegi állatcsapda gyártóval készíttettem kerti kifutót a göriknek. Nem vállalta rövid határidőre, de profi lett.

Szerintem egy igényesebb lakatos is képes lehet elkészíteni.

A horganyzott bevonatú dolgokat kerüld, a lerágott horgany az emésztőrendszerbe kerülve erősen rákkeltő!!! - erre a csapdás ürge hívta fel a figyelmemet, de az állatorvosunk is megerősítette. Vagy porfesteni (szinterezni) kell, ez egy műgyanta bevonat, ami reakció nélkül távozik a bélcsatornából; vagy növényi alapú festékkel kell lekenni!

2013. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!