Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok tengerimalacoknak...

Tudtok tengerimalacoknak otthon elkészíthető játékot?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj valahol valami girbegurba lehullott fát és tedd be neki. Szúrj a végükre almát
2013. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél egy marék füvet egy WC papír gurigába.

Köss fel egy sárgarépát madzaggal a ketrecbe lógatva.

Tegyél be nekik papírdobozt, amin vágsz bejáratot.

2013. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj nekik függőágyat. Vágj egy kb. 30*30 cm-es anyagot, köss a négy sarkára madzagot és kösd fel a ketrecben. Vagy szeretik, vagy nem.
2013. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Először is lenne problémám az első válaszolóval.

kertbe és keres egy fát, amit betesz neki, csak hogy a tengerimalacnak nem mind egy milyen fa. Mivel mérgezőek számára a fák nagy többsége. Általában cseresznyét kell betenni de azt is csak akkor ha nem volt lepermetezve. Szóval ne adj olyan tanácsot, amit nem tudsz pontosan, és amit nem írsz le részletesen, mert a malac a te válaszod alapján komoly mérgezést is kaphat.


Egyébként, a wc papír guriga teljesen jó, én ubit szoktam beletömni, és felkötöm a ketrecük tetejére majd eljátszanak vele. Esetleg tegyél be nekik nagyméretű csövet, háztartási boltban lehet kapni. De figyelj hogy nagy legyen az átmérője, hogy ne hogy beleszoruljanak. Illetve a függőágy is jó, nekem az is van, és imádnak benne pihenni, valamikor éjjel is abba alszanak. Esetleg boltban lehet kapni széna gömböt az is jó megoldás nekik. Illetve ha van jó sok könyved, kiteheted a szobába, és csinálhatsz labirintust. http://www.youtube.com/channel/UCQWDkKWysMR-CyeGmFf8_FQ?feat.. Itt találhatsz sok okosságot a malacokról!:)

2013. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!