Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúlketrec házilag?

Nyúlketrec házilag?

Figyelt kérdés

#nyúlketrec #nyúlketrec házilag
2013. aug. 4. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
lécek és csirkeháló vagy az amelyiknek kisebb rései vannak :)
2013. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az aljára fémtálcát tegyek vagy valami mást? Nem fog csúszkálni rajta a lába? És elég lesz neki egy 100 cm széles ha naponta többször ki lesz engedve?
2013. aug. 4. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt leírják: [link]
2013. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztii55 ***** válasza:
Szerintem ne engedd ki, mivel a nyulak nagyon érzékenyek a betegségekre. Hogyha elfér a ketrecbe kényelmesen akkor elég neki annyi főleg ha kisnyusziról, olyan nyúlról van szó akit húsra tartottok vagy beteg állatról van szó, mivel akkor lemozogjál és nem tudnak fejlődni. Fém tálca jó neki csak tegyél alá szénát, vagy ha nincs szénátok és nem akartok alomra költeni, jó neki a fű is (alomnak). De viszont ha látod hogy megette ami alatta van és még nem jött el a takarítás ideje pótold. Ha a földön akarod tartani akkor gondolj arra, a nyulak nagyon szeretnek ásni ezért ne legyen olyan hely ahol ki tudnak fúrni.
2013. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kajtár Máté válasza:
az alja osb lapbo legyen én is csinálta 9 féröhelyeset de asztalos vagyok.
2014. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!