Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadász görény bővebb lennt?

Vadász görény bővebb lennt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis állatot tudom, hogy a görény nem olyan kicsi de valami ilyen állatot szeretnék vagy vadászgörény vagy tengeri malac a tengerimalacról már elég sokat tudok utána olvastam meg tettem fel róla kérdéseket is most a vadászgörényról szeretnék.

1.-> Lehet vinni sétálni?

2.-> Mennyire barátságos?

3.-> Szereti/engedi hogyha simogatják?

4.-> Ha kinnt az udvarba nyáron vagy amikor jó idő van elkerítek neki egy nagyobb helyet az jó?

5.-> Mennyire van szaga ha van egyáltalán?

6.-> Hogy rendezzem be a ketrecét mi kell bele?

7.-> Milyen időközönként kell fürdetni ha kell egyáltalán?

8.-> Fésülni körmöt vágni kell?

Ennyi lenne a válaszokat előre is köszönöm minden információ jól jön :)


2013. aug. 7. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy az összes kérdésre itt keresed a választ. Google. Kemény 3 perces időráfordítással mindent megtalálsz.
2013. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ekkora lustát... Google a barátod.

1. Lehet vinni, csak jól meg kell nevelni! Meg persze a megfelelő felszerelés is kell hozzá.

2. Nevelés kérdése, de nem egy nagy bújós típus, ha rosszul neveled, még harap is!

3. Nem hinném, hogy nagyon engedné, amint említettem, nem egy nagy bújós típus.

4. Erre nem tudom a választ.

5. Van elég rendes "görényszaga".

6. Google.

7. Google.

8. Google.

2013. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,a görény nem jó választás, főleg, ha ennyire tapasztalatlan vagy!
2013. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kerdezo , most itt mindenki azt fogja mondani , hogy mennyire taoasztalatlan vagy ne legyen gorenyed ! Hidd el tudom . Mielott megvettem a gorenyem mindenki mondta , hogy milyen tudatlan vagy ne legyen gorenyed vagy ha lesz is tuti a dejedre no.. hat nem . Megvettem es boldogan el meg mindig :) tanult es kedves goreny lett belole..

Annyi a lenyeg , hogy legy kitarto . Ha egyszer leszidtad mert eppen assa a virag foldet akkor nem hagyhatod neki maskor sem. Es ha meg 1 honap utan is csinalja akkor is lehy kitarto egyszer megtanulja , te sem egy nap alatt jaryad ki az iskolat :) de a jytalmazasrol se feletkezz meg!! Es ami meg nagyon fontos a buntetest es a jutalmazast is pontosan ugyan akkor kell amikor valami rosszat vagy jot csinalt. Mert ha a kakijat megtalalod az egyik sarokban es akkor szidod le nem fogja tudni , hogy miert kapta azt..

Napi 3-4 orat ki kell engedned a ketrecbol es jatszanod is kell vele , nezz utana a neten , hogy miket lehet jatszani a gorenyekkel . A mi kedvencunk az az amikor leteritek egy pledet a foldre o alamaszik enmeg bogdosom es igy "harcolunk " a masik meg amikor vizbol halassza aas uvegkupakokay . Egy edenybe rakok vizet es bele egy par kupakot es a legedesebb dolog amikor utana kuszik a foldon , hogy torolgesse magat :)


Igen lehet oket setaltatni de elosszor szoktasd hozza a hamhoz!! Vannak horenyek akik utaljak a hamokay es kiugyeskedik magukat belole . Tehat nehogy az legyen , hogy rarakod a hamot kiviszed de a gorenyed nem birja es odakint addig fetreng mig ki nem szabadul belole es aztan elszalad!!

2013. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Elozo vagyok :)

1' mar valaszolyam ra

2: ez gorenyfuggo, van olyan goreny aki majd csak hozzad szokik es senki mast nem fog kedvelni. Van akit akarki akarhol megfoghat simogathat.. tehat ez attol fugg , hogy hogyan neveled mennyit van tarsasahban es persze attol is , hogy milyen a gorenyed szemelysege

3. Ha mar megszokott akkor igen. De van olyan goreny is akinek minden ajatek , ahogy hozza ersz rogton jateknak veszi. De a him gorenyek lenyikszanak egy ido utan mig a nostenyek hiperaktivabbak !!!

4: igen az nagyon jo csak gyozodj meg rola , hogy nem tud kiszokni!!!!!! Tehat akkor is jobb ha felugyeled egy picit , mert hidd el nagyon kivanxsiam elkoborolnak hamar :/

5: van egy jellegzetes goreny szaga , de ha rendesen takatitod a ketrecet neg az alomjat akkor nem nagyon veszes :)

6: vegyel bele egy almos talcat ( ne sarok alomtalcat mert sok goreny nem szerwti azt . Kinovik) tehat egy akkorat amiben egy felnott peldany elfer , ( en ugy szoktattam alomra a ketreceben , hogy a fele kettec egy alomtalca volr a masik felen meg alvos zsak es az utolso kimaradt satokba meg kajastalat raktam . Igy kenytelen volt az alomba menni ( mivel ahol alszanak es esznek oda nem piszkitanak , es sarokba szoktag vegezni a dolgukat ! Persze van kivetel aki a rongyaira a ketrec kozepere is piszkit de az nem olyan suru) es egy par honap utan berakhatsz egy kisebb alomtalcat es a megszabadulo sarokba tegyel egy par rongyot . Plusz egy logos agyat nagyon szeretnem benne aludni. Egy par jatekot . Ja es a vizes edeny hat az edenyuket szereyik megdonteni es a kajanal nem olyan borzalmas a de a viznel igen tehat a vizes edengye legyen olyan amit rogzithetsz a ketrechez!!

7: aki azt mobdha havonta 1szer az teved !!! Eleg evente 2-3 szor mert amilyen surun furdeted annal szagosabb lesz!!!

8: igen fesulessel az jo es a koromvagas az kelk bizony de most szolok nezd meg a neten meg egy youtube video t hogy hogyan. Nem az hogy nehez hanem nem akarod tul bevagno es fajdalmat okozni a gorenyednek!! Azt mondjak , hogu azerr a koromvagassal is vigyazz mert minel surubben vagod annal gyorsabban fog noni :/


Remelen tudtam aegiteni :)

Es hidd el nem kell olyam hatalmas nagy tudas .. utalomnmikor emberek megmondjak , hogy jaj errol te nem tudsz semmit . Hat akkor majd megtanulom :) :P

2013. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2013. aug. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!